Paylaş

Tik tok videoyu favorilere alamıyorum. Beğendiğiniz videoyu favori alanına eklemek için ayarların nasıl yapılacağını detaylıca anlatacağız.

Video paylaşımları ile kısa süre içerisinde herkesin ilgi odağı olan Tik tok uygulaması her geçen gün daha da aranan bir uygulama olmaktadır. Bağımlısının oldukça fazla olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. O kadar çok video paylaşımı ve o kadar çok kaliteli videolar bulunuyor ki uygulamadan vazgeçmek o kadar kolay olmamaktadır. Tik tok beğenilen bir videoyu favorilere almadığınız da videonun bir daha bulunabilmesi için çok uğraş sarf etmeniz gerekiyor. Yani kaydetme özelliğinin diğer sosyal medya uygulamalarında olduğunu biliyoruz. Tik tok uygulamasında ise bu durum favori olarak adlandırılmaktadır. Favori alanına ekleme ayarları sonrasında artık beğenilen videoları kaybetme gibi bir durum ile karşı karşıya kalmayacaktır. Uygulama yeni olduğu için bazı işlemlerin nerede olduğu herkes tarafından bilinmemektedir. İşte böyle bir durum yaşanmasın diye biz de araştırmalarımızı tamamladık. Sizlerde hazırsanız eğer tik tok videosunu favori olarak eklemek için ne yapmamız gerektiğini inceleyelim.

Tik tok videoyu favorilere alamıyorum

Tik tok videoyu favorilere alma, tik tok videoyu favoriye ekleme, tik tok videoyu favoriye nasıl eklenir, tik tok videosunu favorilere nasıl alabilirim, tik tok hesabımda videoyu favoriye eklemek için ne yapmam gerekiyor, tik tok favorilere video eklendikten sonra o videoyu nasıl görebilirim. Beğendiğiniz binlerce videoyu tik tok hesabın da bulabilirsiniz. Ama video paylaşım platformu olarak bilinen tik tok hesabında beğenilen videoyu favorilere eklemesini yapmazsanız kaybetme olasılığı fazlalaşmaktadır.

Tik tok videoyu favoriye ekleme

İzleyip beğendiğiniz bir videoyu daha sonrasında arkadaşınıza gösterebilmek için favorilere ekleyebilirsiniz. Bu işlemin sağlayabilmesi için de yapacağınız ayarlar oldukça basittir.

Tik tok videoyu favorilere alamıyorum, tik tok favori videoları, tik tok favorilerim, tik tok videoyu favoriye alma, tik tok videoyu favoriye ekleme, tik tok video favoriye eklenmiyor

  • Uygulama içerisine giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra beğendiğiniz videonun üzerine geliyoruz.
  • Videonun üzerine geldikten sonra hemen sol tarafta seçenekler bulunacaktır.
  • Seçeneklerden paylaş alanına tıklıyoruz.
  • Paylaş dedikten sonra ‘’Favorilere ekle’’ diye bir bilgi göreceksiniz. Ekleme işlemlerini tamamladığınız da aynı videoyu profil alanında artık görebilirsiniz.
  • Profile gelip profil düzenle butonunun yanındaki flama şeklinde aynı videoyu bulabilmek mümkündür.
  • Ayarları işleme aldıktan sonra video favorilere eklenmemiş olarak gözüküyorsa bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemi sağlatabilirsiniz.

Sağlanan ayarlarla birlikte tik tok videoyu favorilere alamıyorum problemine ilişkin sorununuz ortadan kalkacaktır. Aklınıza takılan bir yer olursa bize bu durumu yorumdan iletebilirsiniz. Dilerseniz size özel hazırladığımız Tik tok videoyu gif olarak paylaşma yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Tik tok videoyu favorilere alamıyorum, tik tok favori videoları, tik tok favorilerim, tik tok videoyu favoriye alma, tik tok videoyu favoriye ekleme, tik tok video favoriye eklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here