Paylaş

Tik tok videoyu birleştiremiyorum olmuyor. Tik tok uygulamasında düet gözükmüyor ya da karşınıza çıkmıyorsa buna neden olan etkenleri inceleyeceğiz.

Sosyal medya alanında tik tok rüzgarı esmeye başlamış durumdadır. Kullanıcı kitlesinin her geçen gün daha artmış olduğu tik tok uygulamasının bu kadar sevilmesinin sebebi ise düet ve dublaj özelliklerinin var olmasıdır. Birleştirilmiş videolara öncülük eden arka planda dublaj şeklinde video çekmenize imkan sağlayan tik tok uygulamasında işlemlerin nasıl sağlandığından bahsetmiştik. Fakat bazı kullanıcılar hesapların içerisine giriş yaptıklarında paylaş alanına girdiklerinde ”Düet” adı altında bir seçeneğin çıkmadığını dile getirmektedir. Beğendiğiniz bir videoyla düet yani videoyu kendi çekeceğiniz video ile birleştirmek istediğinizde bu alan karşınıza çıkmıyorsa nedenlerine birlikte bakacağız. Yapılacak ayarlar sonrasında da meydana gelen bu sorunun ne ile alakalı olduğunu öğrenmiş olacaksınız.

Tik tok videoyu birleştiremiyorum olmuyor

Tik tok video birleştirme nerede, tik tok video birleştirme yerini bulamıyorum, tik tok düet yazmıyor, tik tok düet alanı çıkmıyor, tik tok düet yeri gelmiyor, tik tok düet nerede. Tik tok hesabında bir videoyu kendi videonuz ile birleştirmek için o videonun üzerine gelip sağ tarafta bulunan paylaş bölümüne tıklıyoruz. Beraberinde karşınıza bir çok seçenek belirecektir. Bu seçenekler içerisinde de ”Düet” alanına tıklamanız yeterlidir. Ama düet yazısı bazı videolar da görünmediği için bunun nedenini ister istemez merak ediyorsunuz. Merakın ortadan kalkabilmesi için yaptığımız incelemelerin detayları aşağıdadır.

Tik tok düet nerede

Paylaşılan bir video ile düet yapılabilmesi için karşı tarafın izni olması gereklidir. Ancak karşı tarafa sormadan ve izin almadan da videoyu birleştirip düet şeklinde yayınlayabilmek mümkündür. Bunu tek bir şart ile yapabilirsiniz o da gönderinin düet ayarının ‘Herkese açık” olması gereklidir.

Tik tok videoyu birleştiremiyorum olmuyor, tik tok düet çıkmıyor, tik tok düet gözükmüyor, tik tok düet nerede, tik tok video birleştirme nerede, tik tok video birleştirme yok

Eğer video düet için sadece arkadaşlar olarak işaretli ise o kişiyi takip etmeniz de bu durum için yeterlidir. Ancak bu kişi eğer kimler benimle düet yapabilir alanını herkese kapalı konuma getirmişse o video ile düet yapmanız mümkün değildir. Ve siz paylaş alanına girdiğiniz de ”Düet” çıkmamasının nedeni de bundan kaynaklıdır.

Tik tok videoyu birleştiremiyorum olmuyor diyen kullanıcılara özel hazırladığımız yazımızla birlikte aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmaya çalıştık.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Swarm durduruldu durdu yazıyor çıkış yapıyor makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tik tok videoyu birleştiremiyorum olmuyor, tik tok düet çıkmıyor, tik tok düet gözükmüyor, tik tok düet nerede, tik tok video birleştirme nerede, tik tok video birleştirme yok Tik tok videoyu birleştiremiyorum olmuyor, tik tok düet çıkmıyor, tik tok düet gözükmüyor, tik tok düet nerede, tik tok video birleştirme nerede, tik tok video birleştirme yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here