Paylaş

Tik tok videoyu başka bir yerde paylaşma. Tik tok uygulamasında çektiğiniz bir videonun başka bir alanda paylaşılması adına nelerin gerekli olduğunu araştırdık.

Ses seçerek yapılan video paylaşımları sonrasında oluşturulan videoların başka bir platform içerisinde nasıl paylaşılır bunu inceledik. Taktir edersiniz ki artık bir çok sosyal medya uygulamalarımız bulunmaktadır. Facebook, instagram ve twitter derken artık yeni bir video paylaşım uygulaması tik tok hesapları bulunmaktadır. Dublaj videoların kayıt altına alınarak bu videoları kendi sayfalarında paylaştıktan sonra bir de başka platformda paylaşmak isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Mesajlaşma uygulaması whatsapp hesabında da tik tok hesabında oluşturulan videoların paylaşımları mümkündür. Tik tok videosunu başka bir platformda paylaşılır hale getirilebilmesi için uygulama içerisinde nerelere giriş yapılması gerektiğine bakıyor olacağız. Videolara renk katan ve eğlenceli bir hale getiren tik tok hesabındaki videonuzu tek bir tuşla başka bir uygulama da paylaşmanız mümkündür. Sadece tik tok daha yeni olduğu için bu ayarın nerede olduğu bilinmemektedir.

Tik tok videoyu başka bir yerde paylaşma

Tik tok videosunu instagramda paylaşma, tik tok videosunu facebookta paylaşma, tik tok videosunu whatsappta paylaşma, tik tok videosunu başka bir yerde paylaşma, tik tok videoyu paylaşamıyorum, tik tok videom paylaşılmıyor. Ses seçenekleri, dinlediğimiz müziklerin seçilerek video haline dublaj şeklinde getirdiğimiz tik tok hesabındaki bir videonun başka alanlarda nasıl paylaşacağımıza bakacağız. Yapacağımız işlemlerle birlikte sizler de beğendiğiniz ve eğlenceli gördüğünüz videoları başka alanlarda paylaşabilirsiniz. Sadece çektiğiniz videoyu değil komik olan bir videoyu da paylaşabilirsiniz.

Tik tok videosunu facebookta paylaşma

Tik tok hesabında var olan bir videoyu sadece facebook’ta değil. İnstagram, twitter ya da whatsapp üzerinden de paylaşmanız mümkündür. Çekilmiş olan bir videoyu bahsedilen alanlarda paylaşabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz gereklidir;

Tik tok videoyu başka bir yerde paylaşma. tik tok video paylaşılmıyor, tik tok videoyu paylaşma, tik tok videosunu facebookta paylaşma, tik tok video paylaşamıyorum, tik tok videoyu instagramda paylaşma

  • Tik tok hesabımıza giriş sağladıktan sonra beğendiğiniz videonun üzerine geliyoruz.
  • Beğendiğiniz videonun üzerine geldikten sonra sağ kısımda var olan ”Paylaş” butonunu göreceksiniz.
  • Paylaş dedikten sonra karşımıza bir çok sosyal medya uygulaması gelecektir.
  • Gelen uygulamalar içerisinde hangisinde videonun paylaşılmasını istiyorsanız o platformu seçmeniz yeterli olacaktır.
  • Seçilen uygulamaya beğendiğiniz video otomatik olarak gönderilecektir.
  • Olur da gitmemiş olursa karşı tarafın ya da sizin internet bağlantınız da bir sorun olabilir. O yüzden internet bağlantısını kontrol etmeniz de fayda bulunuyoruz.
  • Bunun dışında yine gitmezse o halde tik tok’u telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım giderilecektir.

Tik tok videoyu başka bir yerde paylaşma. tik tok video paylaşılmıyor, tik tok videoyu paylaşma, tik tok videosunu facebookta paylaşma, tik tok video paylaşamıyorum, tik tok videoyu instagramda paylaşma

Hesabınızda Tik tok videoyu başka bir yerde paylaşma işlemleri için belirtilen işlem detaylarını yapmanız yeterlidir. Farklı bir hata alırsanız bize de yorumdan iletebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here