Paylaş

Tik tok videoya ses seçme ekleme. Dublaj halinde bir video paylaşmak için ses seçmek istiyorsanız bunu kendiniz uygulama içerisinde sağlayabilirsiniz.

Tik tok hesaplarına üye olan kullanıcıların videolarına eklemek istedikleri seslerin nerede olduğunu kontrol ediyor olacağız. Seç seçme sonrasında videoyu çekmeye başlayınca ortaya eğlenceli bir görüntü meydana gelecektir. Yani sesi seçtikten sonra videoya başladığınızda o seçtiğiniz müzikte bulunan şarkıyı ezbere biliyor olmanız gereklidir. Eğer seçtiğiniz şarkıyı ya da sesi ezberlerseniz video daha kaliteli olacaktır. Gerçeğe yakın bir videonun ortaya gelebilmesi için tüm yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Zaten uygulama içerisine taklit kabiliyeti yüksek olan kullanıcıların takipçi sayıları da hızla artmaktadır. O yüzden sizinde seçeceğiniz ses eminim bilip ya da ezberleyip paylaşacağınız bir ses olacaktır. Gerisi tik tok’a bağlı olacak şekilde devam etmektedir. Tik tok hesaplarında sesin hangi alanda seçiliyor oluşuna ise beraber bakalım isterseniz.

Tik tok videoya ses seçme ekleme

Tik tok videosuna ses seçmek istiyorum, tik tok seç nasıl seçebilirim?, tik tok ses seçmek için nereye girmem gerekiyor, tik tok ses seçilmiyor, tik tok ses seçme ayarları nerede, tik tok nasıl seç seçilir?. İlk olarak Çin’de fazla kullanıcıya ulaşan tik tok artık ülkemizde de beklenen yerini yavaş yavaş almaktadır. Günlük yaşamda sosyal medya hesabında gezinti sağladığımız sırada karşımıza gelen videolarla ilgili sizler de eminim bir paylaşım sağlamak istiyorsunuz.

Tik tok ses seçilmiyor

Siz de dublaj videosu çekerek paylaşımı sağlamak isterseniz bunun için hesabınıza erişim sağlamalısınız. Bir üyelik oluşturulduktan sonra uygulama giriş yapalım. Uygulama içerisinde orta alan da var olan (+) simgesine tıkladığınız da kamera ve mikrofona izin veriyoruz.

Tik tok videoya ses seçme ekleme, tik tok ses seçme, tik tok ses ekleme, tik tok ses seçilmiyor, tik tok ses eklenmiyor, tik tok videoya seç nasıl seçilir

Mikrofona izin verdikten sonra videonun üst tarafta bulunan ”Ses seç” butonuna tıklayarak gelen ekranda ”Türkçe” bölümüne giriyorsunuz. Türkçe sesler veya konuşmaların olduğu seçenekler karşınızda olacaktır. Gelen seçenekler içerisinde hangisini seçip seçmemek size bağlı olarak ilerlemektedir.

Fakat burada üzerine gelip tıkladığınızda video paylaşan kullanıcılarımız sesin gelmediğini belirtmektedir. Bunun sebebi sesin üzerine geldikten sonra alta hemen kırmızı bir alan belirecektir. Onu da tıklamanız gereklidir. Ona tıkladıktan sonra video çekmeye başladığınız da sorun kalmamış olacaktır.

Tik tok videoya ses seçme ekleme, tik tok ses seçme, tik tok ses ekleme, tik tok ses seçilmiyor, tik tok ses eklenmiyor, tik tok videoya seç nasıl seçilir

Diyelim ki buna rağmen sorun var o halde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. İnternet bağlantısını kontrol ettikten sonra uygulama içerisinde bir problem talep et ya da hazırlanan tik tok sorun bildirme yazımızı kontrol edebilirsiniz. Tik tok videoya ses seçme ekleme ayarlarına dair tüm detayları sizlere tek tek anlattık.

Tik tok videoya ses seçme ekleme, tik tok ses seçme, tik tok ses ekleme, tik tok ses seçilmiyor, tik tok ses eklenmiyor, tik tok videoya seç nasıl seçilir Tik tok videoya ses seçme ekleme, tik tok ses seçme, tik tok ses ekleme, tik tok ses seçilmiyor, tik tok ses eklenmiyor, tik tok videoya seç nasıl seçilir Tik tok videoya ses seçme ekleme, tik tok ses seçme, tik tok ses ekleme, tik tok ses seçilmiyor, tik tok ses eklenmiyor, tik tok videoya seç nasıl seçilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here