Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok videoya müzik koyma ve koyamıyorum diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Sizinde bildiğiniz üzere tik tok uygulamasında ülkemizde günden güne hızlı bir şekilde artış göstererek milyonlarca kişiye ulaşmış durumdadır. Durum böyle iken tüm kullanıcılarda bu uygulamada bazı özellikleri araştırma yoluna gitmektedir. Bizde bu işlemler noktasında sizlere gerekli olan desteği vereceğiz. Tik tok videoya müzik koyma ve koyamıyorum diyorsanız işlemler hakkında sizi bilgilendireceğiz.

  • Tik tok videolarınızda sorunsuz şekilde işlem sağlayabilmek ve problemlerinizi kısa süre içerisinde gidermek istiyorsanız eğer bizim takibe almanızda fayda bulunmaktadır.
  • Videolara nasıl müzik koyacağınıza ilişkin detay bilgilerini sizinle paylaşacağız.

Tik tok videoya müzik koyma ve koyamıyorum

Tik tok videoya müzik koyma
  1. Tik tok videoya müzik koyma nasıl yapılır?

Tik tok hesabınızda videoya müzik ekleme istiyor ancak bunun nasıl olduğunu bilemiyorsanız eğer telefonunuzun modeli fark etmeksizin belirtilen ayarları gözden geçirmeniz yeterlidir. Aşağıdaki sıralamaları doğru bir şekilde takip ederseniz siz de artık videolarınızı kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

  • Öncelikli olarak telefonunuzdan tik tok uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştiriniz.
  • Beraberinde videoyu kaydetmek için ekranın alt alanında bulunan + işaretine dokunup ayarlarınıza devam ediniz.
  • Beraberinde karşınızdaki ekranda kırmızı renkte görünecek bir kayıt butonu göreceksiniz. İçeriğinizin kaydedilebilmesi için buraya basılı tutmaya başlayabilirsiniz.
  • Kayıt işlemleri bitiminde ise kırmızı renkte bulunan onay butonuna tıklayabilirsiniz.
  • Var olan ayarların bitiminde ise burada ekleme yapmak istediğiniz ses için ekranın yanında bulunan menü kısmında aşağı ok işaretine tıklayıp ses düzenleme (Audio editing) menüsü üzerinden düzenle yaparak seslendirme eklemesi yapabilirsiniz.
  • Tüm apşamalar sonucunda kaydet diyerek seslendirmeyi kayıt edebilirsiniz. Yaptığınız bu ayarları videoda da işlem görmesini istiyorsanız orijinal sesi kayıtla değiştir düğmesine tıklayıp kaydet diyerek işlemleri bitirebilirsiniz.

Belirtilen ayarları yapmanıza rağmen müzik ekleme ayarlarınız başarılı bir şekilde netice vermiyorsa bu durumda size tavsiyemiz internet bağlantınızı kontrol etmeniz olacaktır. Bağlantılarınızı kontrol ederek yeniden deneme gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Bağlantı sonrasında yine problem devam ediyorsa telefonunuzun yeniden başlatıp uygulamadan çıkış yaparak ve arka plandaki uygulamaların tamamını kaldırarak denemenizi tavsiye ediyoruz. Umarım faydalı bir yazılı olmuştur.

Tik tok videoya müzik koyamıyorum
Önceki İçerikWindows 11 otomatik kapanıyor ve kapanmasın
Sonraki İçerikTik tok videoya kendi sesinizi ekleme ve koyma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz