Paylaş

Tik tok videoya kapak ekleme koyma. Tik tok videolarınızın daha izlenilir hale getirilmesi için kapak eklemek adına hangi yolların takip edileceğini anlatacağız.

Tik tok hesabınızda videoların paylaşım her gün daha da artmaktadır. Sebebi ise uygulamaya sürekli yeni kullanıcının dahil olmasıdır. Telefonlarımızdaki yerini hızlı bir şekilde alan uygulamada çoğu kullanıcı da fenomen olma yönünde önemli yol aşmışlardır. Tik toku diğer sosyal medya hesaplarından ayıran çok özelliği bulunmaktadır. Görsellerin daha izlenilir hale getirilebilmesi için özgünlüğün gerekli olduğunu, farklılık getirmenizde fayda olduğunu belirtebiliriz. Yani daha öncesinde çekilmemiş ve kimsenin akıl etmemiş videoların çekilmesi halinde daha fazla kişiye videonuzun gösterileceğini belirtebiliriz. Tabi bunun yanı sıra videoyu izleyip beğenen kullanıcılar hem kalp gönderimi hem takip yapmadan doğrudan hesabımızı ziyaret edebilmektedir. Profilde bulunan videolarınıza kapak eklemek o videolarında izlenme oranını artıracaktır. Videonuzun başına hangi kapağın gelmesini istiyorsanız onun ayarlamasını nereden yapacağınızı yazımızın içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Tik tok videoya kapak ekleme koyma

Tik tok videoya kapak resmi ekleme, tik tok videoya kapak koyma, tik tok videoya kapak nasıl eklenir, tik tok videosuna kapak resmi koymak için ne yapmam gerekiyor, tik tok video kapak resmi, tik tok videolarının daha fazla izlenebilmesi için kapağı hangi alandan koyabilirim. Kapak resmi tüm video bağlantıları için önemli bir ayrıntıdır. Dikkat çekici bir kapak resminin koyulması videoya tıklama oranının artışını ve izlenme oranını artıracaktır. Tik tok uygulamasında video paylaşım platformu olduğu için bu alanda kapağın eklenebilmesi için yapılması gerekenleri birlikte inceleyeceğiz.

Tik tok videoya kapak koyma

Uygulamaya girişimizi gerçekleştirdikten sonra (+) işaretine tıklayıp ilgili videonun çekilmesini sağlıyoruz. Video çekildiğinde ve bittiğinde ön izlemesi karşınızda olacaktır. Tabi kullanıcıların çoğu taslak olarak kayıt ettikten sonra işlem sağlamaktadır.

 Tik tok videoya kapak ekleme koyma, tik tok kapak ekleme, tik tok kapak eklenmiyor, tik tok videoya kapak koyma, tik tok videoya kapak nasıl koyulur, tik tok kapak koyma

Siz ön izleme ekranına geldiğinizde sol alt köşede yer almakta olan kapak seç butonuna tıklıyoruz. Ardından gelecek olan ekranda videonuza uyarlı en uygun kapağı kendiniz bu alandan kaydırarak seçebilirsiniz. Hangi kapağı seçeceğiniz size bağlı olsa da videoda en dikkat çekici görseli kapak olarak seçmenizde fayda bulunmaktadır.

TAVSİYE KONU: Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor

Kapağı seçtikten sonra videolarınızın daha fazla izleneceğini de belirtmekte fayda bulunmaktadır. Tik tok hakkında daha fazla bilgi almak ya da merak ettiklerinizi öğrenmek için yorumdan bunları bize iletebilirsiniz.

 Tik tok videoya kapak ekleme koyma, tik tok kapak ekleme, tik tok kapak eklenmiyor, tik tok videoya kapak koyma, tik tok videoya kapak nasıl koyulur, tik tok kapak koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here