Paylaş

Tik tok videoya emoji koyma ekleme. Tik tok videolarınıza emojiler koyabilmek için yapılması gereken ayarları konu almış bulunuyoruz.

Hızla gelişen tik tok uygulamasında kullanıcıların platform hakkında bilmediklerini kapsamlı şekilde anlatımını gerçekleştirmekteyiz. Oldukça farklı olan uygulamaya yeni dahil olmuş kitle için hangi ayarın nerede olduğuna ilişkin yazılarımızı yazmaya devam ediyoruz. Tik tok videolara farklı bir boyut kazandırdığı için tercih edilmektedir. Dublaj, düet ve tepki verme özellikleriyle göz kamaştıran uygulamada videolarınıza emoji eklemesi de yapabiliyorsunuz. Sadece kendi alanında değil diğer platformlarda da video çekenlerin video içerikleri paylaşılmaktadır. Bundan dolayı da instagram, facebook gibi platformlarda gezinti yaparak tik tok yazılı videolara rastladığımızda uygulamayı merak edip indiriyoruz. Eminim sizlerde uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra silmek istemeyeceksiniz. Çekilen video bağlantılarının ucu bucağı olmayınca zamanın nasıl geçtiği uygulama da anlaşılamamaktadır. Bu yazımızda da bu kadar güzel olan videoları emojilerle nasıl daha renkli hale getireceğinizi kapsamlı şekilde anlatacağız.

Tik tok videoya emoji koyma ekleme

Tik tok videoya emoji ekleme nerede, tik tok videoma emoji koyamıyorum, tik tok emojiyi videoya ekleme, tik tok videoya gülücük koyma, tik tok videolarıma emoji eklemek için hangi alana giriş yapmalıyım. Emojiler bizim ruh halimizi ifade etmeye yarayan simgelerdir. Haliyle bunu tik tok videolarımıza da yansıtabiliyorsunuz. Tik tok üzerinde çektiğimiz videolardaki ruh halimizi ekleyeceğiniz emojilerle renkli hale getirebilmek için ise yapmanız gereken ayarları birlikte incelemesini sağlayacağız.

Tik tok videoya güler yüz koyma

Tik tok hesabımıza giriş yaptıktan sonra videoya emoji eklemesi yapabilmek için ilk olarak bir videonun çekilmesi gerekiyor. Videoyu uygulamada çekebilmek için orta alanda bulunan (+) işaretine tıklıyoruz. Videomuzun çekme işlemleri bittiğinde ise videoyu paylaşmadan önce alt alanda bulunan ‘’Çıkartmalar’’ bölmesine girişimizi sağlıyoruz.

Tik tok videoya emoji koyma ekleme, tik tok videoma emoji koyma, tik tok videoya emoji eklenmiyor, tik tok emoji nerede, tik tok emoji yok, tik tok videoya emoji eklenmiyor

Karşınıza hem çıkartma ekranı hem de emoji seçeneğinin sunulduğu bir alan gelecektir. Emoji bölümüne tıkladıktan sonra hangi ruh halindeyseniz videonuza buna bağlı bir emoji eklemesi yapabilirsiniz. Üzerine tıkladıktan sonra emoji videoya eklenecektir.

Emojinizi videonuza ekledikten sonra videoda alan çıkmıyorsa yapmanız gereken arka plandaki uygulamaları kaldırarak yeniden aynı işlemleri devreye almak olacaktır. Şayet buna rağmen de sorun devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Tik tok videoya emoji koyma ekleme, tik tok videoma emoji koyma, tik tok videoya emoji eklenmiyor, tik tok emoji nerede, tik tok emoji yok, tik tok videoya emoji eklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here