Paylaş

Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor. Tik tok silinen bir videonun beğeni alanında çıkmaması için nelerin yapılması gerektiğini kontrol edeceğiz.

Tik tok kullanan biri değilsek bile artık çevremizdeki insanların tik tok videolarını izlerken gördüğünüzde uygulamayı merak ediyorsunuzdur. Sırf bundan dolayı uygulamayı merak edip telefonlarına indiren kitle sayısı oldukça fazladır. Tamamen video içerikli paylaşımların yapıldığı platformda 15 saniyelik ve 60 saniyelik videoların çekerek yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda beğenilerde diğer uygulamalara göre önemlidir. Hem yaptığınız beğeniler hem de sizin videonuza yapılan beğeniler profil ekranında gözükmektedir. Profilde uygulamaya dahil olduğunuz günden bu zamana kadar olan dönem içerisinde ki tüm beğenileri kalp şeklinde görebilirsiniz. Son dönemlerde paylaştıkları videoları silen kişiler beğeni alanına girdiklerinde hala daha videosunun olduğunu görmektedir. Bu sorunun neyle ilişkili olduğunu tüm ayrıntılarıyla beraber kontrol ederek bilgisini yazı içerisinde sunacağız.

Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor

Tik tok videom beğenide gitmiyor, tik tok videom beğenide çıkmasın, tik tok videoyu siliyorum beğenide hala var, tik tok sildiğim video neden beğenide görünüyor, tik tok videosunu silince beğenide görünür mü? Normal şartlar da tüm sosyal medya hesaplarında bir paylaşımı sildikten sonra ona dair her şey silinmektedir. Ancak tik tok uygulamasın da bu biraz daha farklı olabilmektedir.

Tik tok silinen video beğenide görünmesin

Tik tok her haliyle diğer uygulamalardan kendini ayırmaktadır. Video görüntüleme sayılarını sadece videoyu paylaşan kişiler görürken, canlı yayın açılımı ise sadece 1000 takipçiye sahip olan kişiler açabilmektedir.

Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor, tik tok videom beğenide gitmiyor, tik tok videoyu siliyorum beğenide hala var, tik tok video silme sorunu, tik tok video silme hatası, tik tok video sildim hala beğenmede gözüküyor
  • Kısaca tüm her şeyiyle farklılığını ortaya koyan uygulama da video silinme durumları da aynı bu şekilde ilerleme yapmaktadır.
  • Sildiğiniz videoyu beğeni alanında görmeniz halinde beğeniyi kaldırmanız durumunda artık o videoyu hiçbir şekilde hesabınızda görmeyeceksiniz.
  • Beğeni geri çektikten sonra videoyu silmenizi tavsiye ediyoruz. Ama oldu ki diyelim beğeni geri almadan videoyu sildiniz. Böyle bir durumda beğeni alanına gelerek videoyu bulup ona göre işlemleri sağlayabilmeniz mümkündür.
Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor, tik tok videom beğenide gitmiyor, tik tok videoyu siliyorum beğenide hala var, tik tok video silme sorunu, tik tok video silme hatası, tik tok video sildim hala beğenmede gözüküyor

Sağlanan bu ayarlar doğrultusunda Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor sorununuz tam anlamıyla çözüme kavuşacaktır. Ekstra sormak istediklerinizi bize yorumdan iletmeniz halinde incelemeleri ilettiğiniz sorun üzerinden yapacağımızı bilmenizi isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here