Paylaş

Tik tok videomu izleyenleri göremiyorum. Yeni çıkan tik tok uygulamasında video görüntüleme sayısı gözükmemektedir. İzleyenleri görme için bir yol olup olmadığını sizlerle paylaşacağız.

Sosyal medya platformları içerisinde kullanıcı kitlesinin hızla artmış olduğu uygulamalardan bir tanesi de Tik tok uygulamasıdır. Video paylaşım platformu olarak oldukça eğlenceli videoların göze çarptığı uygulamada dublaj videolar dikkat çekmektedir. Bununla birlikte beğenilerin toplu bir şekilde ana profilde gözükmesi de oldukça keyif verici. Ama bir husus var ki bu tüm kullanıcıların akıllarında soru işareti bırakmaktadır. Hatta bazı kullanıcı kitlesi bu hususu çözebilmek için üçüncü bir uygulama kullanma yöntemine girmektedir. Videoların görüntülenme ve izlenmelerinin gözükmesi yönündedir. Videolar kimler tarafından izlendi, kaç görüntülenme oldu bu ve benzeri bilgiler için üçüncü parti uygulamaları indirilmektedir. Bu uygulamaların güvenilirliği olmadığından ötürü indirmenizi tavsiye etmiyoruz. İki gün sonra hesabınızla alakalı sorun yaşanmaya başladığında emin ol ki sorun tamamen bu kullanılan farklı uygulama ile meydana gelecektir. Peki kimler izledi bunu görmenin bir yolu var mı onu da birlikte kontrol edeceğiz.

Tik tok videomu izleyenleri göremiyorum

Tik tok video görüntülemesi gözükmüyor, tik tok videomu kimler izledi, tik tok video izleyenleri bilme, tik tok videolarımı kim izledi, tik tok izleme sayısı gözükmüyor, tik tok izleme sayısı neden yok, tik tok videolarını kim izliyor. Sorularının askıda kalmaması için tüm incelemelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Nelerin gerekli olduğunu ve izleme işlemlerini nasıl görüntüleme detayları aşağıdaki gibidir.

Tik tok izlemeler görünmüyor

İlk olarak tik tok ana profiline baktığımız da yaptığımız paylaşımlar, takip sayısı ve videolarımıza atılan beğenileri görebiliyoruz. Onun dışında hangi videonun ne kadar görüntüleme aldığınız bilmek mümkün değildir. Fakat videolar sizin tarafınızdan paylaşıldığı sırada herkes olarak seçilirse herkes izleme sağlayabilir.

Tik tok video görüntüleme sayısı, tik tok videomu kim izledi, tik tok videoma kim baktı, tik tok izleme sayısı gözükmüyor, tik tok izleme oranı nerede, tik tok izlemeler görünmüyor

Tik tok yetkililerine bu durum geri bildirim olarak bir çok iletilmesine rağmen video görüntüleme sayısı hesaplara gelmemiş durumdadır. Aslında tik tok uygulamasını tik tok yapanda budur. Tüm herkesin videoları ön plana çıkmaktadır. Hangi video ne kadar paylaşım almış bunların hepsi görünse de şuan için görüntülenmeye dair bir adımın atılmadığını belirtmekte fayda bulunuyor.

Bunun dışında video paylaşımı sağlarken tik tok size sormaktadır. Videoyu kimler görüntüleyebilir diye buradaki seçenek üzerinden ilerleme yapabilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Denetim masası çalışmıyor yanıt vermiyor yazımıza bakabilirsiniz.

Tik tok video görüntüleme sayısı, tik tok videomu kim izledi, tik tok videoma kim baktı, tik tok izleme sayısı gözükmüyor, tik tok izleme oranı nerede, tik tok izlemeler görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here