Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok videolarımı kimse görmüyor ve izlenme sayısı 0 diye araştırma içerisine girdiyseniz eğer doğru yerdesiniz.

Tik tok uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en temel özelliği içerisindeki algoritmasıdır. Çünkü bu alanda yapılan paylaşımların hepsi emek verilerek sağlandığından ötürü yaşanan en ufak sıkıntı kullanıcıların inanılmaz derece de moralini bozmaktadır. Eğer siz Tik tok görüntüleme yönünde bir araştırma içerisine girdiyseniz şayet eminim ki canınız hayli sıkılmıştır.

Nedeni ise uygulamada emek verip paylaşım sağladığınız videolar daha önceleri binler ya da milyonlarca kişi tarafından izlenilirken artık izlenme sayısı 0 olarak görünüyorsa muhtemelen video kimseye gösterilmiyordur. Takipçilerinize dahi videonun gösterilmemesi demek sizin uygulamada engel aldığınız anlamına gelmektedir.

Tik tok videolarımı kimse görmüyor ve izlenme sayısı 0

Tik tok videolarımı kimse görmüyor ve izlenme

Tik tok videolarımı kimse görmüyor ile videolarım daha az izleniyor arasında fark bulunmaktadır. Birinde engel alma ihtimaliniz bulunmakta diğerin de ise videoların keşfet kısmına düşmemesiyle alakalı bir durum yer almaktadır.

Tik tok uygulamasında algoritma sisteminin olduğunu yukarıda sizinle paylaşmış bulunuyoruz. Algoritma sizin hesabınızdaki videoların analizi yapar şayet videoların izlenme oranları düşük ise bunları keşfet bölümüne düşürmez. Bir videonuzun keşfet kısmına düşmesi diğer videoların düşeceği anlamına gelmemektedir. Lakin sizin sıkıntınızın bu olmadığını bildiğimiz için hiç kimseye gösterilmeme nedenlerini de birlikte incelemesini sağlayacağız.

Tik tok uygulamasında daha önce video paylaşırken devamında yapmış olduğunuz paylaşımların hiç kimseye gösterilmeme gibi durum yoktur. Bunun nedeni takipçiniz hiç yoktur veya tik tok uygulamasında daha yenisinizdir. Bazı kullanıcılar hesabı açar açmaz hemen izlenmelerinin binlerce kişiye ulaşmasını istemektedir. Lakin bu yapılan en büyük hatalardan birisidir. Hesaplarınızı açmanızla beraber ilk olarak o hesaplarda keşfetteki videoları takip edip, beğenip yorum yapmanız gerekiyor.

Tik tok izleme sayısı 0

Tik tok izleme sayısı 0 olarak gösteriyor ise beğenip videoların izlenmelerini yapmanızla beraber birkaç takip isteği göndererek hesabınızda takipçi arttırmasını sağlamanız gerekiyor. Takipçileriniz oldukça videolarınız izlenmeye başlayacak ve içerik güzel olması durumunda da keşfet kısmına da düşecektir.

Lakin siz hesapta yeni değilseniz ve bir anda videoların görüntüleme sayısı 0 olmaya başlandı ise daha öncesinde yapmış olduğunuz paylaşımlardan ötürü engel almış olabilirsiniz. Engele itiraz edebilmeniz için https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en  adresine girerek sorunun iletilmesini gerçekleştirebilirsiniz. Tik tok yöneticileri tarafından kontroller sağlanıp size geri dönüş verdiğiniz mail adresinize yapılacaktır.

Önceki İçerikEBA puan arttırma ve yükseltme taktikleri
Sonraki İçerikTik tok yapılmaması gerekenler ve sakıncalı davranışlar neler
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here