Paylaş

Tik tok videolara çıkartma ekleyemiyorum. Tik tok videolarınızın renklendirmek için çıkartmalarınızı ekleyebilmek adına yapılacakları ele alacağız.

Tik tok kendisini diğer sosyal medya uygulamaları gibi güncellemekte olan uygulamadır. Özellikle ülkemizde popülerliği sürekli artmasından ötürü dünyanın her yerinden de kullanıcı kitlesini yükseltmektedir. Videolara ayrı bir boyut kazandıran uygulamayı ülkemizde de artık herkes kullanıyor diyebiliriz. Kullanıcıların kendilerinin ürettiği videolarda en komik bulunan içerikler kısa zamanda izlenme oranı artabilmektedir. Zaman içerisinde kullanıcıların isteklerine de yanıt verilmeye başlandı. Artık uygulamaya gelen yeniliklerin kullanıcıların istekleri doğrultusunda ilerlediğini söyleyebiliriz. Tik tok video paylaşımlarınızı renklendirebilmek için videolarınıza çıkartma eklemesi yapabiliyorsunuz. Uygulama yeni sizlerde uygulamada yeniyseniz çoğu ayarın nerede olduğunu elbette bilemeyebilirsiniz. Ki zaten bizlerde bu doğrultuda araştırmalarımızı sağlayarak sizlerin uygulama içerisindeki ayarlara kolaylıkla ulaşabilmesi için yapmanız gerekenleri paylaşmaya devam ediyoruz.

Tik tok videolara çıkartma ekleyemiyorum

Tik tok çıkartma nerede, tik tok çıkartma nasıl eklenir, tik tok videoma çıkartma eklemek istiyorum, tik tok çıkartma ekleyebilmek için giriş yapmam gereken yer neresidir, tik tok çıkartmayı bulamıyorum, tik tok çıkartma özelliği var mı? Yönünde iletilen ve araştırılan konunun incelemesini yaparak sorununuzu ortadan kaldıracağız. Böylelikle sizlerde artık tik tok video paylaşımlarınıza çıkartma eklemesini yapabilirsiniz.

Tik tok videoya çıkartma koyma

İlk olarak tik tok uygulamasının içerisine giriş yaptıktan sonra video paylaşımı için tüm işlemlerimizi sağlıyoruz. (+) işaretine tıklayıp ilgili müziği seçtikten sonra videonuzu hazır hale getirdikten sonra ileri diyoruz.

Tik tok videolara çıkartma ekleme, tik tok çıkartma ekleme, tik tok çıkartma nerede, tik tok çıkartmayı bulamıyorum, tik tok çıkartma görünmüyor, tik tok çıkarma nasıl eklenir
  • Videoyu yayına vermeden önce hemen alt bölümünde gülen suratlı bir sekme göreceksiniz.
  • Bu sekmeye tıkladığınızda ‘’Çıkartmalar’’ adı altında bir çok bilgi karşınıza gelmiş olacaktır.
  • Gelen çıkartmalar içerisinde videonuza hangi çıkartmayı eklemek istiyorsanız kendi zevkinize bağlı olacak şekilde eklemeyi sağlayabilirsiniz.
  • Şayet belirtilen bu alanda çıkartma özelliğini bulamaz iseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Eğer uygulamayı kaldırıp yükledikten sonra sorun devam ederse başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek deneme gerçekleştirelim.
  • Telefonunuza gelen güncellemeleri devreye koymanız da fayda bulunmaktadır. Böylelikle çıkartmalarınızı sizlerde videolarınıza eklemeye başlayabileceksiniz.
TAVSİYE YAZI: Tik tok videoyu taslak olarak kaydetme

Tik tok çıkartmanın nerede olduğunu ve videoya nasıl ekleneceğine ilişkin detaylar anlatımımızdaki gibidir. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

Tik tok videolara çıkartma ekleme, tik tok çıkartma ekleme, tik tok çıkartma nerede, tik tok çıkartmayı bulamıyorum, tik tok çıkartma görünmüyor, tik tok çıkarma nasıl eklenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here