Paylaş

Tik tok video süresini yükseltme arttırma. Tik tok hesabında video süresi az ise bunu nasıl yükseleceğine ilişkin detayları yazımızda anlatacağız.

Video paylaşım platformu olan tik tok uygulamasında video alanına getirilen boyut oldukça eğlenceli oldu. Gerek düet, gerek dublaj gerekse de videolara getirilen özelliklerle birlikte tüm herkesin video çekmesine imkan sağlandı. Çekilen videolar kişilere bağlı olduğu için her geçen gün farklı kişilerin videolarıyla karşılaşabiliyoruz. Hiç beklenmedik anda paylaşım sağladığınız video binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından izlenebilmektedir. Video paylaşımlarının görüntüleme sayısını ise sadece kendi hesabınızda siz görebilirsiniz. Başka kişiler diğer kullanıcıların izlenmesini görememektedir. Bu yönüyle de diğer sosyal medya uygulamalarından kendini ayırmayı başarmaktadır. Tik tok hesabında çekilen videoların 15 saniye ile sınırlı olmadığını bilmeniz de fayda bulunmaktadır. Yani video süresini yükseltmek sizin elinizdedir. Süreyi 60 saniyeye yani 1 dakikaya çekmekte yine sizlerin elindedir. 15 saniye içerisinde istenileni izleyiciye verememe durumu olabilir. O yüzden bu süreyi uzatmak için sağlanacak aşamaları sizlere aktaracağız.

Tik tok video süresini yükseltme arttırma

Tik tok video süresini arttırma, tik tok video süresi çok kısa, tik tok video süresi 15 sn olmasın, tik tok video süresi nasıl yükselir, tik tok video süresi yükselmiyor, tik tok video süresi nereden artırılır, tik tok video süre ayarı. Hesabınızda çekeceğiniz bir videonun süresiyle ilgili olarak sıkıntı içerisine girmeden önce haberimizi okuduysanız böyle bir sorun artık kalmamış demektir. Ama hiç araştırma yapmadan uygulama da hep videoları çekerseniz 15 saniye dışına çıkamazsınız. Şimdi ayarları nereden olduğunu birlikte incelemesini gerçekleştirelim.

Tik tok video süre ayarları

İlk olarak tik tok uygulamasına giriş gerçekleştirerek orta alanda bulunan (+) işaretine tıklıyoruz. Ardından videomuzu çekmeden önce sağ tarafta bulunan (…) çizgili butona tıklayalım. Bu alana tıkladıktan sonra gelen ekranın üst alanda saniye değeri bulunmaktadır.

Tik tok video süresini yükseltme arttırma, tik tok video süre ayarı, tik tok video süresi çok kısa, tik tok video süresini arttırma, tik tok video süresi yükselmiyor, tik tok video süresi nasıl yükseltilir

Muhtemelen buradaki saniye 15 sn ile sınırlandırılmıştır. Oraya bir kere tıkladığınız da gelen ekranda ‘’60 Saniye moduna geçildi’’ uyarısını göreceksiniz. Ayarlarımızı bu şekilde ilerlettikten sonra artık bundan sonraki dönem içerisinde sorun kalmadan videolarınızı uzun uzun çekmeye başlayabilirsiniz.

1 dakika üzeri çekemezsiniz ancak bir dakika altında ne kadar saniye çekeceğinize tamamen siz belirliyorsunuz. Tik tok video süresini yükseltme arttırma işlemleriyle alakalı olarak belirtilen aşamaları yaptıktan sonra olmaz ise uygulamayı bir kez kaldırıp yeniden kurarak aynı işlemi tekrar denemeniz yeterlidir.

Dilerseniz Tik tok video otomatik kaydetmiyor makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tik tok video süresini yükseltme arttırma, tik tok video süre ayarı, tik tok video süresi çok kısa, tik tok video süresini arttırma, tik tok video süresi yükselmiyor, tik tok video süresi nasıl yükseltilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here