Paylaş

Tik tok video otomatik kaydetmiyor. Tik tok video çekerken otomatik kayıt alabilmesi için sağlanacak ayarları yazımızda inceleyebilirsiniz.

Ülkemiz de oldukça sevilen tik tok uygulamasında video çekmek için zorluk çekmenize gerek yok. Yani videoya başlamak için ön hazırlık yapmak isteyebilirsiniz. Onun haricinde yanınızda biri olmadan da video çekme isteğiniz olabilir. Bunlar için oluşacak şartları beklemek yerine tik tok zaten bu şartları sizlerin önüne özellik olarak koymaktadır. Videolara farklı boyut getiren uygulamada videoya başlangıç zamanını kendinize belirleyebiliyorsunuz. Siz ne zaman isterseniz o süre dilimi içerisinde video devreye girmektedir. Videonun kayıt alabilmesi için hemen başlamasını istemiyorsanız zamanlama koymanız gerekiyor. Yani otomatik kayıt etme alanını aktif hale getirmelisiniz. Tik tok hesabında otomatik kayıt alma işlemlerini nasıl başlatacağınızı ise yazımızı inceledikten sonra öğrenebilirsiniz. Eğer sizlerde hazırsanız bu ayarların nasıl yapıldığına birlikte bakalım.

Tik tok video otomatik kaydetmiyor

Tik tok video otomatik kayıt etsin, tik tok otomatik kayıt alsın, tik tok otomatik kayıt alma, tik tok otomatik kayıt nasıl alınır, tik tok videoyu otomatik kaydetme, tik tok videoyu otomatik kaydetmiyor, tik tok hesabında videoyu otomatik kayda nasıl alabilirim. Tik tok hesabında video çekebilmek için illa birinin telefonu tutmasına gerek bulunmaktadır. Bu kayıt işlemlerini kendiniz de istediğiniz taktirde hesap içerisinde ayarlayabiliyorsunuz.

Tik tok otomatik kayıt alma

Yeni bir uygulama olduğu için bir çok kullanıcı çoğu ayarlarını araştırarak bulmaktadır. Tik tok hesabına yeni kullanan biriyseniz video çekmek için illa birini bulmanıza gerek olmadığını yazımızı inceledikten sonra anlayabilirsiniz.

Tik tok video otomatik kaydetmiyor, tik tok oto kaydetme, tik tok videoyu otomatik başlatma, tik tok video otomatik kayıt alsın, tik tok otomatik kayıt almıyor, tik tok otomatik kaydetmiyor

  • Uygulamaya giriş gerçekleştirdikten sonra orta kısımda bulunan (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Ardından sağ tarafta bulunan saat ikonuna tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda geri sayım sayacı bulunmaktadır.
  • Burada süreyi kendinize bağlı olacak şekilde videonun ne zaman başlamasını istiyorsanız ayarlayabilirsiniz.
  • Zaman dilimi belirlendikten sonra geri sayımı başlat dediğiniz de video 3 saniye sonrasında otomatik olarak devreye girecektir.
  • Yapılan bu aşamalar sonrasında kendinize bağlı video içeriklerinin paylaşımlarını sağlayabilirsiniz.
  • Kayıt alma işlemleri devreye girmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek internet bağlantısını kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır.

Takıldığınız bir nokta ya da sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bizlere yorum alanından sorabilirsiniz. Tik tok video otomatik kaydetmiyor işlemleriyle alakalı gerekli aşamalardan bahsettik isterseniz Tik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor makalemize göz atabilirsiniz.

Tik tok video otomatik kaydetmiyor, tik tok oto kaydetme, tik tok videoyu otomatik başlatma, tik tok video otomatik kayıt alsın, tik tok otomatik kayıt almıyor, tik tok otomatik kaydetmiyor Tik tok video otomatik kaydetmiyor, tik tok oto kaydetme, tik tok videoyu otomatik başlatma, tik tok video otomatik kayıt alsın, tik tok otomatik kayıt almıyor, tik tok otomatik kaydetmiyorTik tok video otomatik kaydetmiyor, tik tok oto kaydetme, tik tok videoyu otomatik başlatma, tik tok video otomatik kayıt alsın, tik tok otomatik kayıt almıyor, tik tok otomatik kaydetmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here