Paylaş

Tik tok video indirme kaydedilmiyor. İzlediğiniz bir videoyu kaydetmek ya da indirmek isteyenler için tik tok hesaplarında hangi adımları kontrol etmeleri gerektiğini anlattık.

İnstagram, facebook ve twitter uygulamaları içerisinde paylaşılan videolar ilk olarak telefona indirilmektedir. Tabi saymış olduğumuz sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımların telefona kaydedilebilmesi için de ayarlar bulunmaktadır.  Fakat tik tok buna farklı bir boyut getirmiş durumdadır. Yapılan dublaj paylaşımlı videoların kaydedilme işlemleri tek bir tuşla mümkün olmaktadır. Nasıl olduğuna videonun nereden kayıt edileceğine, telefona indirmek için neler yapılması gerektiğine baktığımız yazımız işinizi fazlasıyla görecektir. Tik tok hesabında sadece paylaşmış olduğunuz bir videonun kaydetme işlemlerini değil başkalarında paylaşım sağlamış olduğu videoların telefonunuza indirim işlemlerini sağlamanız mümkündür. Tabi bunun için hangi adımları izlemeniz gerektiğinin ise bilinmesi lazım. İşte bu bilinmezliği ortadan kaldırmak adına sizin için uygulama içerisinde ayarları kontrol ettik. Hazırsanız videonun telefonunuza indirilebilmesi için hesap alanında hangi ayarları takip etmeniz gerektiğine bakalım.

Tik tok video indirme kaydedilmiyor

Tik tok video indirme, tik tok video kaydedilmiyor, tik tok video kaydetme, tik tok videosu nasıl indirilir?, tik tok video indirme işlemi için ne yapmam gerekiyor, tik tok hesabında video indirmek için neler yapmalıyım?, tik tok video inmiyor, tik tok videoyu telefona indirmek istiyorum. Hesap içerisinde gezinti sağladığınız sırada bir video çok hoşunuza gidebilir. Bunu sürekli hesabınıza girerek izlemek istemiyor ve indirip telefonunuzda kalmasını istiyorsanız bu durumda telefonunuza videoyu nasıl kaydedebiliriz ona birlikte bakacağız.

Tik tok videoyu nasıl indirebilirim

Tik tok videosu indirebilmek için öncelikle bir tik tok hesabı olması gerekiyor. O yüzden tik tok uygulamasına abone olmanız gereklidir. Tik tok hesabına giriş yaptıktan sonra izlediğiniz veya beğendiğiniz bir videonun üzerine gelelim.

Tik tok video indirme kaydedilmiyor, tik tok video indirme, tik tok videoyu kaydetme, tik tok video kaydedilmiyor, tik tok video inmiyor, tik tok videoyu nasıl indirebilirim

Videoyu izlediğiniz sırada sağ tarafta bir çok seçeneğin olduğunu görmeniz gereklidir. Bu seçenekler içerisinde ”Paylaş” butonu belirecektir. Paylaş butonuna tıklamanız durumunda yine karşımıza seçenekler sunulacaktır.

Sunulan bu seçeneklerde bulunan ”Videoyu kaydet” butonunun da olduğunu görmeniz mümkündür. ”Videoyu kaydet” ikonuna tıkladığınız da video telefonunuza inmiş olacaktır. Ve daha sonrasında videoyu telefonunuzdan artık sürekli olarak izleyebilirsiniz. İnme aşamalarında sorun meydana geldiğinde bu var olan internet bağlantısıyla alakalıdır. Wifi bağlantısını kesip tekrar açmanız gereklidir.

Tik tok video indirme kaydedilmiyor, tik tok video indirme, tik tok videoyu kaydetme, tik tok video kaydedilmiyor, tik tok video inmiyor, tik tok videoyu nasıl indirebilirim

Ya da uygulamayı telefondan kaldırıp tekrar yükleme sonrasında denemenizi yenilemeniz lazımdır. Tik tok video indirme kaydedilmiyor ile ilgili ayarlardan sonra telefonunuza kaydedilmiş olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here