Paylaş

Tik tok thanos twerk efekti nerede yok. Tik tok hesabında thanos twerk çılgınlığı hızlı şekilde yayılmaya devam ederken özelliği nasıl kullanacağınızı hazırladık.

Tik tok kullanan tüm kullanıcıların tamamı şimdilerde thanos twerk özelliğinin nerede olduğunu merak etmektedirler. Yani uygulamanın içerisinde bir yerdeyse bunu bulup kendileri de videolarında yayınlamak istemektedir. Dev bir adamın videoya eklendiği ve o adamın dans ettiği videoların çekildiğini görünce siz de hemen bu adamla birlikte video çekmek isteyebilirsiniz. Uygulamayı kullanan biri olarak ben sizin gibi ilk olarak thanos twerk efektini tik tok uygulamasının kendi içerisinde aramaya başladım. Ancak yaptığım tüm araştırmaların içerisinde bu efekte ulaşımı ne yazık ki sağlayamadım. Aslında özellik tik tok uygulamasının içerisinde olan bir özellik değil. Snapchat uygulamasının içerisinde bulunan thanos twerk efektini tik tok uygulamasında nasıl kullanacağınızı kapsamlı şekilde anlatımını sağlayacağız. Sizler de artık videolarınız da bu özelliği sorunsuz şekilde kullanım yapabilirsiniz.

Tik tok thanos twerk efekti nerede yok

Tik tok thanos twerk bulamıyorum, tik tok koca adam nerede, tik tok koca adamı bulamıyorum, tik tok koca adam bende yok, tik tok thanos twerk görünmüyor, tik tok thanos twerk benim hesabımda yok, tik tok thanos twerk kullanamıyorum. Bir uygulama da başka birinin kullandığı bir özelliği hemen kendimizde kullanmak isteriz. Ve istediğimiz özelliği anında uygulama içerisinde araştırma yoluna gitmekteyiz. Araştırmalarınıza yardımcı olmak ve özelliği hızlı şekilde kullanım yapabilmeniz için gerekli incelemeleri bitirmiş bulunuyoruz.

Tik tok koca adamı bulamıyorum

Thanos twerk efektinin tik tok uygulamasının kendi içerisinde olmadığını dile getirdik. Ancak bu hiçbir zaman olmayacak anlamına gelmiyor. Yani ilerleyen dönemlerde tik tokta hesaplara bu efekti dahil edebilir.

Tik tok thanos twerk efekti nerede, thanos twerk nerede, tik tok koca adam nerede, tik tok koca adamı bulamıyorum, tik tok koca adam, tik tok thanos twerk bende yok, tik tok thanos

Şimdilik snapchat uygulamasının içerisinde yer alan thanos twerk efektinin kullanımın sağlanabilmesi için ise snapchat platformunu telefonumuza indiriyoruz. Uygulamayı telefona indirdikten sonra sağ alt kısımda bulunan bölüme tıklıyoruz.

  • Göz alt bölümüne thanos twerk yazdığınız da karşınıza özellik gelecektir.
  • Lens demeniz halinde video açılacak ve ilgili videoyu çekip telefonunuz kaydetme işlemlerini bitirmeniz gerekiyor.
  • Ardından tik tok uygulamasına girerek istediğiniz müziği seçerek paylaşımı sağlayabilirsiniz.
  • Yayınladıktan sonra kişiler yorum yapıp özelliği nasıl kullandığınız söylerse sayfamızı kendileriyle paylaşmayı unutmayınız.
Tik tok thanos twerk efekti nerede, thanos twerk nerede, tik tok koca adam nerede, tik tok koca adamı bulamıyorum, tik tok koca adam, tik tok thanos twerk bende yok, tik tok thanos

Tik tok thanos twerk efekti nerede diye merak edenler için ilgili yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmeyi yorumdan sizlerle paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here