Paylaş

Tik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor. Hesabınızda izlediğiniz bir videoya tepki vermek istiyor ama bu alanı bulamıyorsanız detaylar haberimizde.

Tüm sosyal medya uygulamalarında belli bir özellik istenilenden fazla kullanılması halinde farklı alanlarda kısıtlama vermektedir. Bu tüm sosyal medya hesaplarından olan bir durumdur. Haliyle tik tok uygulamasında da bir özelliği fazla kullanmanız halinde o özellik ile alakalı sizlere kısıtlama getirebilmektedir. Tik tok gün geçtikçe daha popüler hala geldiği için bu alanda video paylaşan kullanıcı kitlesinin her geçen gün artış gösterdiğini belirtebiliriz. Uygulamanın en güzel yanı ise paylaşılan videoların görüntüleme sayısının sadece kendiniz görüyor olabilmenizdir. Yani diğer kullanıcılara sadece yorum ya da kalp bilgileri gösterilmektedir. Bu da videoların çok izlenmesi ya da az izlenmesine göre değil beğeni oranına göre diğer kullanıcılarına sunmasına sebebiyet vermektedir. Tik tok hesabında izlediğiniz bir videoya nasıl tepki verileceğini anlatmıştık. Lakin uygulama içerisinde tepki ver alanı gözükmediği için ya da bu alan çalışmadığı için izlenmesi muhtemel ayarlardan bahsedeceğiz.

Tik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor

Tik tok tepki ver nerede, tik tok tepki ver çalışmıyor, tik tok tepki ver bulamıyorum, tik tok videoya tepki ver bende yok, tik tok tepki ver yok, tik tok uygulamasında tepki ver alanını göremiyorum, tik tok tepki ver çalıştıramıyorum. Tik tok hesabında videoya tepki vermek isteyip de tepki verilmiyor ya da bu özellik uygulama da çalışmıyorsa yapılacak ayarları birlikte işleme alacağız.

Tik tok tepki ver nerede

Tik tok uygulamasında bir videoya tepki verebilmek için istediğiniz videonun üzerine gelerek sağ tarafta bulunan ‘’Paylaş’’ ikonuna tıklıyoruz. Sonrasında gelen ekran da ‘’Tepki ver’’ seçeneğinin belirmesi gereklidir. Siz de bu alan yoksa sağlanacak işlemler aşağıdaki gibidir;

Tik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor, tik tok tepki ver nerede, tik tok tepki ver bulamıyorum, tik tok tepki ver bende yok, tik tok tepki ver neden gözükmüyor, tik tok tepki ver yok

  • Uygulama içindeyken arka planda çalışan uygulamalar varsa bu uygulamaların kapatılmasını sağlayalım.
  • Olmaz ise Play store ya da Apple store alanına girerek tik tok yazıp uygulamaya güncelleme gelip gelmediğini kontrol edelim.
  • Tik tok platformuna güncelleme geldiyse buradan güncelleme sağlayalım.
  • Güncelleme gelmemişse de uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden kurulumunu gerçekleştirelim.
  • Olmaz ise bu durumda tıklayıp tik tok Buraya tıklayıp yetkililerine yaşanılan sorunun açıklamasını sağlayıp beklemeniz gerecektir.

Eğer tepki ver gözüküyor ama çalışmıyorsa bu durumda internet bağlantınızla ilgili kontrollerin devreye alınması gereklidir. Tik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor aşamalarında bir sorun ile karşılaşır ya da anlamadığınız bir yer olursa bunu bizimle yorumdan paylaşabilirsiniz.

Tik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor, tik tok tepki ver nerede, tik tok tepki ver bulamıyorum, tik tok tepki ver bende yok, tik tok tepki ver neden gözükmüyor, tik tok tepki ver yokTik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor, tik tok tepki ver nerede, tik tok tepki ver bulamıyorum, tik tok tepki ver bende yok, tik tok tepki ver neden gözükmüyor, tik tok tepki ver yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here