Paylaş

Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme. Tik tok hesabında numarayı değiştirmek ya da kaldırmak istiyorsanız çözüm yazı içerisinde sunulmaktadır.

Tüm sosyal medya hesaplarımıza giriş aşamaları sırasında telefon numarası ekliyoruz. Telefon numaramıza gelen kodu doğru girdiğimiz de ise hesaplar aktif hale gelmektedir. Dolayısıyla bu alanda yapılacak olan işlemler için telefon numaramız her daim önem arz etmektedir. Günlük hayatta kullanımını sağlamış olduğumuz telefon numarasını bazı nedenlerden dolayı değişikliğine gidip başka bir hat takabiliyoruz. Bu durumda hemen tüm sosyal medya hesaplarında telefon numaranızın güncellenmesine gidilmesi gereklidir. Son dönemlerin en gözde uygulamalarından birisi olan Tik tok hesaplarında herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemeyen kişiler ise telefon numarasının nereden değiştireceğini bilmek istemektedir. Yeni vereceğiniz telefon numaranıza gidecek olan kod ile birlikte numara değiştirme işlemleriniz oldukça basittir. Tik tok hesabında numara değiştirme işlemleri için beraber yapacağımız ayarlar yeterli olacaktır.

Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme

Tik tok telefon numaramı değiştirmek istiyorum, tik tok numara nasıl değişir, tik tok hesabımda numara kaldırma, tik tok numaramı nasıl ekleyebilirim, tik tok hesabına yeni numaramı eklemek istiyorum, tik tok uygulamasına numara ekleme için ne yapmam gerekiyor, tik tok numara kalkmıyor. Tik tok kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz bu yazımız ile birlikte yeni alınan telefon numarasını kolay bir şekilde hesaplarınıza dahil edebilirsiniz. Bu sayede alınan telefon numaranızı güncel hale getirmiş olabilirsiniz. Numara ekleme, değiştirme ve kaldırma işlem aşamaları için yapılması gerekli olan ayarlar aşağıdaki gibidir.

Tik tok numara değişmiyor

Tik tok uygulaması eminim yakın zaman içerisinde tüm akıllı telefonlarda yerini alacaktır. Uygulama kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikler haricinde o kadar içerikli videolara sahip ki zaman su gibi akıp geçiyor. Tik tok hesabında sizler için önerilen videoları kontrol ettiğiniz de komik videolara gülmemek eliniz de değil. Hesaplarının başına bir şey gelmemesi için ise numara bilgilerinin güncel olması gereklidir.

Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme, tik tok numara değiştirme, tik tok numara kaldırma, tik tok numara ekleme, tik tok numara değişmiyor, tik tok numara eklenmiyor

Bunun yapılabilmesi için sırasıyla yapılacak ayarları sizlere sunuyor olacağız.

 1. Tik tok hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra profil ekranına geliyoruz.
 2. Profile giriş işlemi sonrasında ise sağ üst alanda var olan (…) bölüme tıklamanız gerekiyor.
 3. Ardından bizlere sunulan seçenekler içerisinde ”Hesabımı yönet” alanına tıklıyoruz.
 4. Hesabımı yönet alanına geldikten sonra ise Telefon numarası yazan alanı görmeniz gereklidir.
 5. Telefon numarasının üzerine tıkladığımız da ise numaranı değiştir uyarısı gelmektedir.
 6. Evet diyerek işlemlerinize devam etmeniz durumunda probleminiz yeni telefon numarasını gireceğiniz bir alan gelecektir.
 7. Gelen ekrana bilgileri girip kaydetme işlemlerini sağlamanız halinde numara ile ilgili ayarları sağlamış olacaksınız.
 8. Kaldırma ve ekleme işlemlerini de yine aynı alan üzerinden yapabilirsiniz.

Konu aldığımız Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme sorununa yönelik işlem aşamaları sona ermiş durumdadır. Eklemek istediğiniz ya da aklınıza takılan bir nokta olursa bunu yorum alanında belirtebilirsiniz.

Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme, tik tok numara değiştirme, tik tok numara kaldırma, tik tok numara ekleme, tik tok numara değişmiyor, tik tok numara eklenmiyor Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme, tik tok numara değiştirme, tik tok numara kaldırma, tik tok numara ekleme, tik tok numara değişmiyor, tik tok numara eklenmiyor Tik tok telefon numarası ekleme değiştirme, tik tok numara değiştirme, tik tok numara kaldırma, tik tok numara ekleme, tik tok numara değişmiyor, tik tok numara eklenmiyorTik tok telefon numarası ekleme değiştirme, tik tok numara değiştirme, tik tok numara kaldırma, tik tok numara ekleme, tik tok numara değişmiyor, tik tok numara eklenmiyor

12 YORUMLAR

 1. Ben telefouma tik tok indirmiştim ve telefon numarası eklemiştim kod gelmişti ve sonra telefonum bozuldu ve yeni telefon aldım yeni telefonumda tik toka telefon numarası eklemek istediğimde “” bu numara kullanılmış””diyor ( kodu bilmiyorum) ne yapmalıyım.acilll!!!

 2. Onceki telefon numarami tiktok hesabina eklemistim numarami degistirdim sizin gosterdiginiz gibi numara degistire bastim oraya yeni numarami yaziyorum kod gelmiyor yanlis eski numara dogrula diyor ne yapmam lazim bana yardimci olabilirmisiniz lutfen

 3. Tiktok hesabinda eski numaram gulcelliydi ben numarami degistirdim yeni numarami sizin gosterdiginiz gibi yaziyorum kol gelmiyor yanlis diyor eski numarayi dogrula diyor ne yapmam lazim bana yardimci olabilirmisiniz lutfen

 4. bunun gsm le alakası yok beyefendi tiktokun hatası ben kırıp attıgım bı hattın numarasına gelen numarayı nasıl görebilirim acaba düzelmez mi bu tik tok ciddiye alıp düzeltmez mi bunu 1 kişide gsm hatası olur 2 kişide olur herkes aynı dertten muzdarip lütfen gereği yapılsın.iyi günler.

 5. Tik toka annem kendi numarasını yazdı bütün mesajlarım ona gidiyor.telefon değiştir onayladıgımızda eski telefon numarası diye mesaj geliyor ne yapılmalı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here