Paylaş

Tik tok tekrarla çalışmıyor düzeltemiyorum. Tik tok tekrarla gözükmüyor ya da çıkmıyorsa nedeni ve çözümüz yazımızda sunumunu sağlayacağız.

Dünya genelinde sevilerek kullanılmaya başlanan tik tok hesaplarında videoların paylaşımları hızlıca devam etmektedir. Her geçen gün kullanıcı kitlesinin artış gösterdiğini belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Kullanıcı kitlesi artarak gelişen uygulama içerisinde video çeşitliliği göze çarpmaktadır. Videoların içerisinde bulunan özelliklerden ötürü uygulamayı indiren bir kullanıcı beraberinde uygulamayı silmek istemiyor. Tekrarla özelliği ile birlikte videonun çekilimi sonrasında belli bir alanını tekrarlatmaktadır. Bu videonun o alana ilgisini artırmakta ve videoya renk katmaktadır. Tekrarla seçeneğinin seçilmesine rağmen videoda özellik çalışmıyorsa bu durumda yapılacak olan ayarlara birlikte bakacağız. Tik tok hesabına giriş yaptıktan sonra + işaretine basmanız halinde videonuzu çekip paylaşmadan önce sol taraftaki saat ikonuna tıklayıp zaman efekti alanına giriş sağlıyoruz. Tekrarla burada çıkmıyorsa da onun için de işlemlerimizi sağlayacağız.

Tik tok tekrarla çalışmıyor düzeltemiyorum

Tik tok tekrarla nerede, tik tok tekrarla gözükmüyor, tik tok tekrarla çalışmıyor, tik tok tekrarla bende yok, tik tok video tekrarlama nasıl yapılıyor, tik tok videoya tekrarlama koymak için alan bende yok, tik tok tekrarla çıkmıyor. Video izlediğiniz de belli bir alana geldiğinde bir noktayı iki kere ard arda gösterme özelliğini siz de kendi videolarınızda kullanabilirsiniz. Zaman efekti alanına girerek tekrarla işaretini tıklamanız bunun için yeterliliğini korumaktadır.

Tik tok tekrarla nerede

Tik tok uygulamasında zaman efekti kısmına gelindiğin de tekrarla diye bir özelliğin bazı uygulamalarda gözükmediğine dair sorun meydana geldiği için çözümünün araştırmasına sağladık. Siz tekrarla demenize rağmen video tekrarlanmıyorsa çalışmama nedenlerini de kontrol edeceğiz.

Tik tok tekrarla çalışmıyor düzeltemiyorum, tik tok tekrarla çalışmıyor, tik tok tekrarla nerede, tik tok tekrarla gözükmüyor, tik tok tekrarla bulamıyorum, tik tok tekrarla bozuldu

  • Öncelikle tik tok uygulamasında zaman efekti alanında tekrarla özelliği yoksa ya da tekrarla demenize rağmen özellik çalışmıyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlıyoruz.
  • Güncelleme var mı yok mu bunu bu şekilde test edebilirsiniz. Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bu uygulamaların da kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Telefon kaynaklı mı yoksa uygulama ile ilgili mi olup olmadığını kontrol etmek için başka bir telefondan deneme sağlayalım.
  • Belirtilen alana geldiğiniz de tekrarla varsa cihazınızla ilgili sorun vardır.
  • Eğer başka telefonda da aynı sorun varsa Buraya tıklayıp ilgili tik tok yetkilileriyle iletişime geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Sağlanan ayarlarla birlikte tik tok tekrarla çalışmıyor düzeltemiyorum sorunumuz ortadan kalkacaktır.

Tik tok tekrarla çalışmıyor düzeltemiyorum, tik tok tekrarla çalışmıyor, tik tok tekrarla nerede, tik tok tekrarla gözükmüyor, tik tok tekrarla bulamıyorum, tik tok tekrarla bozulduTik tok tekrarla çalışmıyor düzeltemiyorum, tik tok tekrarla çalışmıyor, tik tok tekrarla nerede, tik tok tekrarla gözükmüyor, tik tok tekrarla bulamıyorum, tik tok tekrarla bozuldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here