Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok takipçi görünmesin ve gizleme ayarlarının nasıl sağlandığı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Tik tok uygulaması son dönemlerin en popüler uygulamaları arasında adından sıkça bahsettirmektedir. Tüm sosyal medya kullanıcıları artık tik tok sayesinde para kazanma yoluna gitmektedir. Fakat uygulamada merak edilen özelliklerin de olduğunu söylemek mümkündür. Tik tok takipçi görünmesin ve gizleme aşamaları hususunda bilgi vereceğiz.

  • Bunun bir diğer adı hesabı gizleme yöntemidir. Hesap gizleme ayarlarını işleme koymanız durumunda başkaları sizin takipçilerinizi göremeyecektir.
  • Lakin hesabı gizlediğinizden ötürü sadece hesapta sizi takip eden kişiler yaptığınız paylaşımları görüyor olabilecektir.

Tik tok takipçi görünmesin ve gizleme

Tik tok takipçi görünmesin
  1. Tik tok takipçi görünmesin

Aslında gerçekleştirmeyi istediğiniz bu ayar yöntemi ile birlikte hesabı pasif duruma düşürüyorsunuz diyebiliriz. Ancak videolarınızın çalınmasından veya başka nedenlerden ötürü hesabın gizliye alınmasını istiyorsanız vereceğimiz işlem aşamaları oldukça faydalı olacaktır.

Şimdi isterseniz eğer hangi ayarı nasıl yapılacağı konusunda sizi bilgilendirelim. İlk olarak Tik tok uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştiriyorsunuz. Uygulamaya giriş yapmanızla birlikte profil bölmesine gelerek sağ üst alanda yer almakta olan üç noktalı bölmeye dokunuyoruz. Ardından gelen seçenekler arasında ‘’Gizlilik ve Güvenlik’’ adı altında bir seçenek belirecektir. Gelen ekran içerisinde ‘’Gizli hesap’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Bu alana giriş yaptıktan sonra butonu aktifleştirerek ayarlarınızı bitirebilirsiniz.

Sağlanan bu işlemler sonucunda artık takipçileriniz başkaları tarafından görünmeyecek ve hesabınızın gizleme aşamaları ise tamamlanmış olacaktır. Fakat siz bu ayarları yapıyor olmanıza rağmen sorun varsa bunun çözümü içinde neler yapılması gerekiyor sizi bilgilendireceğiz.

  • Tik tok takipçi gizleme

Yukarıdaki ayarları yapıyor olmanıza rağmen sorun varsa ilk olarak internet bağlantınızı gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bağlantılarınızı gözden geçirdikten sonra yine problem yaşanmaya devam ediyorsa uygulama şifre bilgilerini biliyorsanız eğer kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirmeniz lazım.

Tüm bunlara rağmen ayarlar işleme girmiyorsa Tik tok yöneticileri ile sorun bildir üzerinden durumu iletip iletişime geçmeniz gereklidir. Verdiğimiz ayarları doğru bir şekilde işleme alırsanız sorun kalmamış olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz