Paylaş

Tik tok takipçi beğeni artırma artmıyor. Tik tok hesabında beğenilerinizi ve takipçilerinizi artırmak isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Tik tok yeni bir uygulama olduğu için uygulama da çekeceğiniz videolarla bir anda tanınan bir yüz haline gelebilirsiniz. Tamamen video paylaşımı üzerine kurulan uygulamada yapılan paylaşımlar bir anda binlerce kişi tarafından izlenmektedir. Fakat izlenme o kadar önemli değil izlenilirken beğeni aldığınızda daha geniş kitlelere ulaşım sağlanacağını bilmeniz fayda var. Tik tok takipçi artırmak için ekstra uygulama kullanmak isteyen kişiler olsa da biz üçüncü parti yazılımlarını çok fazla tavsiye etmiyoruz. Hesap içerisinde takipçilerinizi doğal yöntemlerle nasıl artırılacağına birlikte göz gezdireceğiz. Twitter, instagram ve facebook alanlarında tanınan bir yüzseniz o halde işiniz daha kolaydır. Ama hiçbir şekilde tanınmıyor tik tok uygulamasında fenomen olma yolunda kitleyi artırmak istiyorsanız kendi emeklerinizle ulaşmanız daha sağlıklıdır. Tik tok uygulamasında takipçi artırma kitlesine hızlı ulaşan profillerin tamamı bayanlardan oluşuyor olsa da erkek kullanıcılar içinde yapmaları gereken izlemeleri gereken yolları anlatacağız.

Tik tok takipçi beğeni artırma artmıyor

Tik tok takipçi artırmak için ne yapmam lazım, tik tok beğeni hilesi olmadan videolarımın beğenilerini artırabilir miyim, tik tok beğeninin artmasını istiyorum fakat artış göstermiyor, tik tok takipçi sayımın artış göstermesi için yapmam gereken ayarlar nelerdir. Şeklindeki sorunların yanıtsız kalmaması için kontrollerimizi sağlamış bulunuyoruz. Öncelikle uygulamada oldukça aktif olmanız ve 1 gün de en az 2 taneye yakın gönderi paylaşımı yapmanız gereklidir. Tik tok genelde aktif olan hesaplara daha öncülük veren bir uygulamadır.

Tik tok takipçi nasıl artar

İnstagram, twitter ya da facebook hesaplarınızda olan arkadaşlarınızın sizleri takip etmesini isteyebilirsiniz. Oraya vereceğiniz link uzantılarıyla beraber bu işlemin sağlanmasına öncülük yapabilirsiniz. Yayına alacağınız gönderilerin bir sonraki gönderi için merak uyandırmasında fayda bulunmaktadır.

Tik tok takipçi beğeni artırma artmıyor, tik tok beğeni artırma, tik tok takipçi artırma, tik tok takipçilerim artmıyor, tik tok beğeni nasıl artar, tik tok beğeni çoğaltma

Daha çok dans eşliğinde çekilen videolara öncülük verildiğini belirtmeliyiz. Tabi dans derken sadece normal dans etme videoları değil el hareketlerinizle dahi müziğe ritim vermeniz o videonun fazla beğeni almasına sebebiyet verecektir.

Videoların hashtag bağlantılarını en popüler olanları kullanmanızda yarar bulunmaktadır. Müzik seçimlerinde de en popüler müziklerin seçimine özen gösterebilirsiniz. İçeriklerinizin daha çok kimsenin yapmadığı kendinize özgün olması halinde kısa zamanda geniş kitlelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Anlattığımız şekilde sizlerde artık tik tok uygulamasında daha geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşarak hem beğenilerinizi hem de takipçi kitlesini artırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here