Paylaş

Tik tok takip takipçi ve beğeniler sıfırlandı. Tik tok uygulamasında bir anda tüm her şeyin sıfırlandığını gördüyseniz buna sebep veren etkenleri birlikte inceleyeceğiz.

Kullanım yaptığınız sosyal medya hesaplarında ihlal yapmamaya dikkat etmelisiniz. İhlal yapılması durumunda hesaplarınızla ilgili benzeri hatalarla karşılaşabilirsiniz. Dublaj ve düet videolarının hazırlanarak paylaşıldığı platformda takipçi, beğeni ve takip etme durumları vardır. Ki zaten tik toku diğer uygulamalardan ayıran en temel özelliklerinden birisi de beğeni kalplerinin toplamını profilde göstermektedir. Bunu sadece siz değil, sizi takip etmek isteyen kişilerde görebilmektedir. Hesap üzerinde yaptığınız gönderilerin toplamda almış olduğu beğeninin milyonlara ulaştığını görmek ister istemez sizi de mutlu etmektedir. Beğeni alan videolar haliyle takipçi sayısına da etki etmektedir. Ana profil alanında hem sizin takip ettiğiniz, sizi takip edenler ve bu kalplerin tamamını gördüğünüz bölüm yer almaktadır. Bunların bir anda sıfırlanması ister istemez sizi anlık olarak paniğe sokacaktır.

Tik tok takip takipçi ve beğeniler sıfırlandı

Tik tok takipçim sıfırlandı, tik tok kalplerim gitti, tik tok beğenilerim sıfırlandı, tik tok uygulamasında beğeni neden sıfırlandı, tik tok beğeni sıfırlaması neden olur, tik tok takip ettiklerim sıfırlandı, tik tok hesabımda her şey sıfırlandı sebebi nedir. Uygulama da gezinti yaptığınız sırada bir anda tüm emeklerinizin sıfıra indiğini görmek ister istemez sizleri de üzüntüye uğratacaktır.

Tik tok neden her şey sıfırlandı

Tik tok takipçi, takip edilen ve beğenilerin gitmesinin tek nedeni ihlal yapılmasıyla alakalıdır. Üçüncü parti yazılımın kullanılması, beğeni, takipçi artırma gibi programların kullanması bu ihlale sebebiyet vermektedir. Ya da bunun haricinde belli özelliklerin istenilenden fazla kullanılması sorunu yaşamanıza sebebiyet verecektir.

Tik tok takip takipçi ve beğeniler sıfırlandı, tik tok takipçi sıfırlandı, tik tok beğenim sıfırlandı, tik tok kalplerim kayboldu, tik tok beğeniler neden sıfır, tik tok takip ettiğim neden sıfır

Lakin siz bunlardan hiçbirini yapmamamıza rağmen profil alanında görülen tüm bu bilgilerin bir anda sıfırlanması bağlantıyla alakalı olabilir. Öncelikle arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatarak tekrar aynı ekrana girişimizi sağlayalım. Olmaz ile uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.

Bunların hiçbiri olmaz ise başka bir telefondan hesabınıza girerek baktıktan sonra başka hesaptan da profilinizi kontrol etmenizde yarar var. Tüm bunları yaptıktan sonra hata devam ediyorsa sorun bildirisi üzerinden sorunu iletebilirsiniz.

Tik tok takip takipçi ve beğeniler sıfırlandı sorununu ise sizinle paylaşmış olduğumuz linke tıklayıp oradan iletebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Tik tok sorun bildirme telefon numarası mail adresi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here