Paylaş

Tik tok takip edemiyorum hata veriyor. Tik tok uygulamasında birini takip etmek istediğiniz de isteği göndermenize rağmen geri geliyorsa nedenine bakacağız.

Tik tok uygulamasının keşfet alanına dalan kullanıcıların tamamı zamanın nasıl geçtiğini anlayamamaktadır. Çekilen tüm videoların farklı kişilere ait olmasından kaynaklı bir özgün oluşu olayı daha farklı bir boyuta taşımaktadır. Tam anlamıyla yapmacıktan uzak olan videoların ilgi çekmemesi beklenilemezdi. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi tik tok uygulaması da topluluk kurallarına önem vermektedir. Yani birini rahatsız ettiğiniz de farklı birinin içeriğini paylaştığınız da veya bir özelliği fazla kullandığınız da hesabınızla ilgili kısıtlama getirilebilmektedir. Çoğu kişilerde ise hesapların askıya alınmaları da söz konusudur. Askıya alınan tik tok hesaplarıyla alakalı nedenlere de yine birlikte göz gezdireceğiz. Asıl konumuza gelecek olursak tik tok uygulamasında neden kimseye takip isteği gönderemiyorum sorusunun yanıtını yazımızın içerisindeki detaylarda bulabilirsiniz. Bu sayede sorun kalmadan artık sizlerde takip isteklerinizi tekrar göndermeye başlayabileceksiniz.

Tik tok takip edemiyorum hata veriyor

Tik tok takip gönderemiyorum, tik tok istek gitmiyor, tik tok takip isteği atamıyorum, tik tok takip etmiyor, tik tok takip atmıyor, tik tok birine neden takip atamıyorum, tik tok birini neden takip edemiyorum. Tik tok yakın zamanın en çok indirilen sosyal medya uygulamalarından birisidir. Uygulamayı seven kullanıcılar hesap içerisinde istemedikleri bir sorun ile karşılaştıklarında ister istemez sıkıntı içerisine girmektedir.

Tik tok takip atamıyorum

Tik tok uygulamasında her zaman gönderdiğiniz isteği yine göndermek istediğiniz de istek gönderilemiyorsa hesap kısıtlama almış olabilir. Yani çok fazla kişiye 24 saat içerisinde takip isteği göndermenizden dolayı istek gönderiminiz engellenmiş olabilir.

Tik tok takip edemiyorum hata veriyor, tik tok takip etmiyor, tik tok takip atamıyorum, tik tok takip neden etmiyor, tik tok takip göndermiyor, tik tok takip gönderemiyorum

Yaşanan bu durum tik toka uyarlı bir şey değil tüm sosyal medya hesaplarında görülen bir durumdur. Tik toku diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran çok özellikler bulunuyor ancak bu ve benzeri tarz konularda tik tok yetkilileri de oldukça hassas hareket etmektedir.

Peki gelen bu kısıtlama nasıl kalkar? Bu sorunun yanıtı ise yazımızın içerisinde yer almaktadır. Kısıtlamanın kalkabilmesi için takip gönderdiğiniz kişiler denk gelirse o kişilerde isteği geri almanız gerekiyor. Sizi tanımayan kişilere istek gönderilmemesi gerekiyor. 1 gün içerisinde fazla kişiye istek gönderimi yapmadan istek atılan kişi isteği kabul ettikten sonra başka birine istek atabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Tik tok video indirme kaydedilmiyor

Tik tok takip edemiyorum hata veriyor sorunuyla alakalı olarak merak ettiğiniz farklı bir husus varsa bunu bize yorumdan iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here