Paylaş

Tik tok takibi geri alma çıkamıyorum. Tik tok uygulamasında instagram gibi takip sistemi üzerine kuruludur. Takipten çıkmak için detaylar haberimizde.

Akıllı telefonların yeni gözde uygulamalarından birisi olan tik tok platformuna getirilen yenilikler uygulamayı daha kullanılır hale getirmektedir. Nitekim tik toku diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran birçok özellik bulunmaktadır. İnstagram uygulamasında olduğu gibi takip sistemi üzerine kurulu platformda kişiler birbirleriyle iletişime girmek istiyorsa takip etmek durumundadır. Yani siz birine mesajınızın ulaşmasını istiyorsanız o kişiyi takip etmeniz gerekiyor. Yine aynı şekilde o kişide sizi takip etmeniz gerekiyor. Tik tokun video izleme ekranında videolarınızı izlerken profilini merak edip kendi resmine tıkladığımızda olmuştur. İşte tam bu arada eliniz profil resminin altındaki (+) işaretine bastığınızda o kişiyi takip ediyorsunuz. Aynı zamanda profil ekranına girerek takip et diyerek takip etme işlemlerine de başlayabilirsiniz. Bilmeden takip ettiğimiz kişinin tekrarında takipten çıkma işlemlerini ve takibi geri alma sonrasında çıkamama nedenlerini birlikte göz atarak gidereceğiz.

Tik tok takibi geri alma çıkamıyorum

Tik tok takipten çıkma, tik tok takipten nasıl çıkabilirim, tik tok takipten çıkmıyor, tik tok takibi geri alma, tik tok takip ettiğim kişinin takibini nasıl geri alabilirim, tik tok uygulamasında bilmeden takip ettiğim kişiyi takipten çıkarmak için hangi alana girmem gereklidir. Aslında bu olay oldukça basit ama bazı tik tok kullanıcıları hesaplarda takip ettiği kişiyi takipten çıkarmasına rağmen hala daha takip ediyor olarak göstermektedir.

Tik tok takipten nasıl çıkılır

Tik tok takip ettiğiniz kişileri görebilmek için ilk olarak uygulamaya girip sağ alt alanda bulunan profil kısmına tıklıyoruz. Profil bölümüne tıkladığınızda gelen ekranda takip ettiğiniz takipçileriniz ve videolarınıza paylaşılan beğenileri kalp olarak görebilirsiniz.

Tik tok takibi geri alma çıkamıyorum, tik tok takipten çıkma, tik tok takipten çıkmıyor, tik tok takibi iptal etme, tik tok takibi geri alma, tik tok takipten nasıl çıkılır
  • Takipten çıkartabilmek için takip ediliyor bölümüne girerek bilmeden takip ettiğiniz kişinin sağ tarafında bulunan ‘’Takiptesin’’ yazısına tıklamanız halinde takip et butonu faal hale gelecektir.
  • Ama siz uygulamadan çıkıp tekrar girdiğiniz de hala daha takip ediliyorsa bu durumda takipten çıkarma esnasında internet bağlantınız kesilmiş olabilir.
  • Bağlantıyı kontrol ederek tekrar aynı işlemi deneyelim. Olmaz ise uygulamayı kapatıp yeniden giriş yaparak denemenizi gerçekleştirmeniz yeterlidir.
  • Yine sorun devam ederse başka bir telefondan giriş yapıp deneme gerçekleştirmeniz de fayda bulunmaktadır.
TAVSİYE YAZI: Tik tok videolara çıkartma ekleyemiyorum

Sağlanan ayarlar doğrultusunda takipten çıkma işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Sorununuzun devam etmesi durumunda bunu bize yorum alanından iletebilirsiniz.

Tik tok takibi geri alma çıkamıyorum, tik tok takipten çıkma, tik tok takipten çıkmıyor, tik tok takibi iptal etme, tik tok takibi geri alma, tik tok takipten nasıl çıkılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here