Tik tok sürekli bildirim geliyor gelmesin. Tik tok gelen bildirimlerin kapatılabilmesi için uygulama içerisinde yapılacak ayarları kontrol edeceğiz.

Son zamanların en gözde uygulamalarından birisi olan tik tok uygulamasını indiren kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Dublaj içeriklerle renk kazanan videoların ardı arkası kesilmeyince uygulama daha eğlenceli bir hal almaktadır. Tik tok indiren bir çok kullanıcı uygulamada oldukça fazla kalmaktadır. Bunun temel nedeni de sürekli gelen video içerikleridir. Tabi sadece bunlarla sınırlı değil sizler de videoların kontrollerini sağlayabiliyorsunuz. Tik tok uygulamasını indirdikten sonra hiç bir şekilde paylaşım ya da beğeni olmamasına rağmen sizlere arada bildirim gelebilir. Arada gelen bu bildirimler ister istemez can sıkıcı olabilmektedir. Ama bunlar da yeni çıkan videoların bildirimleri olmasından ötürü izlemeniz için gelmektedir. Şayet bu bildirimleri almak istemezseniz uygulama içerisinde bildirimlerin kapatılmasına yönelik işlemleri gerçekleştirebilmek mümkündür.

Tik tok sürekli bildirim geliyor gelmesin

Tik tok sürekli bildirim gelmesin, tik tok bildirim kapatma, tik tok bildirimleri nereden kapatılır?, tik tok bildirimi kapatmak istiyorum, tik tok bildirim ayarları nasıl yapılır, tik tok bildirimlerin önüne geçme, tik tok gelen bildirimlerden sıkıldım. Evet tik tok gelen bildirimleri sizi sıktıysa bunun için can sıkılmasına gerek yok. Uygulamanın kendi içerisinde yapacağınız ayarlarla birlikte sorun ortadan kalkacaktır.

Tik tok bildirimleri kapatma

Telefonlarımıza indirmiş olduğunuz tüm uygulamalardan bize bildirim gelmesi kadar normal bir durum yoktur. Her uygulamanın kendine has bildirim şekli bulunmaktadır. Ancak birden fazla uygulamadan gelen bildirimler bazen bunaltabiliyor. Böyle bir bulanımın içerisine girmek istemeyenler doğrudan gelen bildirimleri kapatarak çözüm bulmaktadır. Yeni uygulama tik tok hesaplarında da bildirim kapatmak sizlerin elinde olan bir işlemdir.

Tik tok sürekli bildirim geliyor gelmesin, tik tok bildirim gelmesin, tik tok bildirimleri kapatma, tik tok bildirimler kapanmıyor, tik tok bildirimler nasıl kapanır, tik tok bildirim ayarları

  • Tik tok alanından sizlere gönderilen bildirimlerin kapatılabilmesi için uygulamanın içerisine girerek sağ üst alanda bulunan (…) çizgili butona tıklıyoruz.
  • Bu kısma tıkladıktan sonra ise gelen ekranda seçenekler olacaktır.
  • Push bildirimler yazısı göreceksiniz. Buraya giriş gerçekleştirerek ”Yeni hayranlar, Videodaki yeni beğeniler ve videodaki yeni yorumlar” seçeneklerinin yanındaki tiki sola çekmeniz yeterliliğini koruyacaktır.
  • Sağlanan bu ayarlarla birlikte uygulama ile ilgili artık bildirim almamaya başlayacaksınız.

Ayarlarımız sonucunda tik tok sürekli bildirim geliyor gelmesin diyenlere özel işlemlerimizi tamamlamış bulunuyoruz. Bir de isterseniz iphone titreşimi kapatma kapanmıyor makalemizi incelemesini sağlayabilirsiniz. İyi gezintiler

Tik tok sürekli bildirim geliyor gelmesin, tik tok bildirim gelmesin, tik tok bildirimleri kapatma, tik tok bildirimler kapanmıyor, tik tok bildirimler nasıl kapanır, tik tok bildirim ayarları Tik tok sürekli bildirim geliyor gelmesin, tik tok bildirim gelmesin, tik tok bildirimleri kapatma, tik tok bildirimler kapanmıyor, tik tok bildirimler nasıl kapanır, tik tok bildirim ayarları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz