Paylaş

Tik tok şifremi unuttum hatırlayamıyorum. Tik tok şifresini unuttuğunuz için hesaba giremiyorsanız eğer üzülmenize gerek yok detaylar yazımızda.

Sosyal medya hesaplarının her geçen gün çoğaldığını görmeniz mümkündür. Uygulamalar her geçen gün artış gösterirken telefonlarda kendi içerisinde güncellemeye gitmektedir. Teknoloji her geçen gün ilerlerken son dönemlerde Tik tok uygulaması baş göstermeye başlamıştır. Daha önce uygulamayı indirip kullanmayan hesaplarından çıkış yapan kişiler tekrar girmek için girdiklerinde sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Şifresini unutan ve şifre bilgilerini hatırlamadığı için giriş yapamayanlar son günlerde oldukça arttı. Tik tok hesaplarına giriş işlemleri esnasında oluşan teknik sıkıntılarla ilgili incelemeleri sağladık. Şifremi hatırlayamıyorum, şifremi bilmiyorum diyenler için hangi ayarları takip etmesi gerektiğine baktık. Tik tok yeni yeni ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan bir uygulamadır. Girip gezinti yapan kişilerin uygulamadan kopamadığı da aşikar bir durumdur. Bu denli kullanımı artan uygulamaya sırf şifrenizi unuttuğunuz için giriş yapamıyorsanız üzülmenize gerek yok. İncelemeleri tamamladık beraber ayarları yaparak sorunumuzu gidereceğiz.

Tik tok şifremi unuttum hatırlayamıyorum

Tik tok hesabıma giremiyorum, tik tok giriş yapamıyorum, tik tok şifremi unuttum, tik tok nasıl girebilirim, tik tok şifremi bilmiyorum, tik şifremi anımsayamıyorum, tik tok giriş bilgilerimi unuttum ne yapabilirim. 15 saniyelik video paylaşımlarını arkaya dublaj eklenerek yapılan uygulamaya daha önce üyeliğiniz varsa sorunu çözüme kavuşturmak için araştırmalarımızı tamamladık. Hesabınıza nasıl gireceğiniz ve şifrenizin güncellemesini nasıl yapacağınızı aşağıda detaylı bir şekilde belirtmiş bulunuyoruz.

Tik tok şifremi bilmiyorum

Sizler de dublaj şeklinde videolar hazırlayıp paylaşımlarınızı buna bağlı olarak yapmak istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Ancak bunun için tik tok uygulamasını telefona indirmeniz gerekiyor. Uygulama içerisinde daha öncesinde bir hesabınız varsa bu durumda o hesap üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Tik tok şifremi unuttum hatırlayamıyorum, tik tok hesabıma giremiyorum, tik tok şifremi unuttum, tik tok şifremi bilmiyorum, tik tok şifremi hatırlamıyorum, tik tok giremiyorum

Oluşturulan hesabın şifre bilgilerini hatırlamıyorsanız eğer tik tok uygulamasının ana sayfasına geliyoruz. ”Kullanıcı adı veya e-posta” olan kısmın altında bulunan ”Şifremi unuttum” giriş yapmak için yardım alın. Seçeneğine tıklayarak işlemlerimize devam ediyoruz.

Sonrasında karşımıza ”E-posta ya da telefon” seçeneğini sunacaktır. Siz hangisiyle şifrenizi sıfırlamak istiyorsanız bu alandan seçme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Ardından kod gelecektir. Mail adresi ya da telefon numarasına ve bu kodu girerek şifrenizin sıfırlanmasına yönelik işlemleri sağlayabilirsiniz.

Tik tok şifremi unuttum hatırlayamıyorum, tik tok hesabıma giremiyorum, tik tok şifremi unuttum, tik tok şifremi bilmiyorum, tik tok şifremi hatırlamıyorum, tik tok giremiyorum Tik tok şifremi unuttum hatırlayamıyorum, tik tok hesabıma giremiyorum, tik tok şifremi unuttum, tik tok şifremi bilmiyorum, tik tok şifremi hatırlamıyorum, tik tok giremiyorum

 

6 YORUMLAR

  1. Lütfen yardımcı olun ben tik tok uygulamasina nasıl kayıt olduğumu unuttum telefon numaramı değiştirdim mail olarak ne kullandım bilmiyorum Şifremi de hatırlamıyorum o hesabı mutlaka silmem gerek lütfen yardımcı olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here