Paylaş

Tik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor. Tik tok hesabınızın şifresini yenilemek için ayarları bilmiyorsanız eğer yazımız size yardımcı olacaktır.

Telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz uygulamaların zaman zaman şifrelerini değiştirmek isteriz. Yapılan işlemin nedeni ise hesabın güvenilirliği korumaktadır. Sosyal medya uygulamalarının başkasının eline geçmesini istemeyen kullanıcılar şifrelerini her 1 ayda değişikliğe gitmektedir. Ülkemiz de yeni yeni popüler hale gelen tik tok uygulaması için şifre değiştirmek isteyen kullanıcılar bu işlemi nasıl sağlandığını bilememektedir. Tik tok hesabında iki şekilde şifre değiştirme aşamaları bulunmaktadır. Birinci yöntem doğrudan şifre değiştirmek diğer yöntem ise Facebook, twitter ya da instagram hesaplarıyla bağlanan kişilerin şifre değiştirmesine yönelik işlem aşamalarıdır. Bunların nasıl yapılandırılacağını bilmek ve işlemlerini buna bağlı olarak ele almak için konunun araştırmasını ise kapsamlı bir şekilde gerçekleştirdik. Birlikte yapacağımız işlemlerle birlikte sorun giderilmiş ve şifreniz değişmiş olacaktır.

Tik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor

Tik tok şifre değiştirme, tik tok şifre nasıl değiştirilir, tik tok hesabımın şifresini değiştirmek istiyorum, tik tok şifre değişikliği için ne yapmalıyım, tik tok şifremi yenilemek istiyorum, tik tok şifre değiştirme ayarlarını nasıl yapabilirim. Tik tok hesabına başkaları tarafından erişim sağlanmaması ve güvenirliğinin artması için alınacak önlemleri yazımıza tek tek konu alıyor olacağız.

Tik tok şifre yenileme

Tik tok uygulamasına yeni üye olan kişiler hesaplarıyla ilgili bir çok işlemin araştırması içerisine girmektedir. Bunlardan birisi ise şifre değiştirmenin hangi alan üzerinden yapılıyor oluşudur. Şifrenizin yenilenmesi için öncelikle hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra profil alanına gelerek sağ üst alanda var olan (…) çizgili kısma tıklıyoruz.

Tik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor, tik tok şifre yenileme, şifrem değişmiyor, tik tok şifrem değişmiyor, tik tok şifre değiştirme, tik tok şifre nasıl değişir

Yapılan işlemler sonrasında karşımıza seçenekler gelecektir. Bu seçenekler içerisinde ”Hesabımı yönet” alanına tıklıyoruz. Hesabımı yönet kısmına girdikten sonra karşımıza gelecek olan alanlarda şifre kısmına tıklıyoruz. Şifrenizi değiştirerek onayla demeniz yeterli olacaktır.

Şayet uygulamadan çıkış yaptıysanız bu durumda ”Şifremi unuttum” adımlarına tıklıyoruz. Oradan da sizlere mail ya da telefon numarası ile sorar. Böylelikle bu alanda da şifre değiştirmesini sağlayabilirsiniz.

Belirtilen işlemlerle birlikte Tik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor sorunu giderilecektir. Uygulamaya twitter, faceboook ya da instagram gibi uygulamalar üzerinden kayıt olduysanız bir telefon numarası ekleyerek ayarlarınıza devam edebilirsiniz. Aklınıza takılmış olan bir husus varsa durumu yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

Tik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor, tik tok şifre yenileme, şifrem değişmiyor, tik tok şifrem değişmiyor, tik tok şifre değiştirme, tik tok şifre nasıl değişir Tik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor, tik tok şifre yenileme, şifrem değişmiyor, tik tok şifrem değişmiyor, tik tok şifre değiştirme, tik tok şifre nasıl değişirTik tok şifre değiştiremiyorum değişmiyor, tik tok şifre yenileme, şifrem değişmiyor, tik tok şifrem değişmiyor, tik tok şifre değiştirme, tik tok şifre nasıl değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here