Paylaş

Tik tok ses ayarları nerede bulamıyorum. Tik tok uygulamasında paylaşacağınız videoyu yayınlamadan önce ses ayarlarını yapmak için gerekenleri konu aldık.

Son zamanların en çok indirilen uygulamalarından birisi olan tik tok uygulaması gün geçtikçe popülerliğini hızla artırmaktadır. Video içeriklerinin özgün oluşuyla beraber yeni kişilerin de çoğalmasıyla birlikte daha eğlenceli videolar ortaya çıkmaktadır. Uygulamanın herkes tarafından sevilmesinin en büyük nedenlerinden birisi de videoların kendilerine özgü çekiliyor oluşudur. Yani seçilen sesler ile beraber arka planda sese bağlı hareketlerin birleşmesiyle video ayrı bir boyut kazanıyor. Fakat bazı kullanıcılar orijinal ses ve film sesleriyle alakalı gerekli müdahaleleri yapmak istemektedir. Bu ayarların sağlanabilmesi için ses bağlantılarına nereden ulaşım sağlanacağını ise kapsamlı şekilde anlatacağız. Sizlerde artık tik tok videolarınızdaki seçtiğiniz seslere orijinal sesi ve film sesin ayarlarını kendiniz sağlayabilirsiniz.

Tik tok ses ayarları nerede bulamıyorum

Tik tok ses nerede, tik tok ses ayarını yapma, tik tok sesi bulamıyorum, tik tok ses ayarlarını görme, tik tok ses ayarlarını düzenleme, tik tok ses ayarlarını değiştirme, tik tok ses ayarları bende yok, tik tok hesabımda ses ayarlarını ben bulamıyorum. Diyorsanız eğer doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Yazımızla ile birlikte tik tok ses ayarlarına erişimi gerçekleştireceğiz. Hesapların bazılarında çıkmama sorunlarıyla alakalı da hangi sebeplerden dolayı çıkmadığını kapsamlı şekilde anlatacağız.

Tik tok ses ayarı görünmüyor

Bir videoyu önce hazırlayıp daha sonrasında video üzerinde değişikliklerin yapılabilmesi için nelerin gerekli olduğu tek tek yazımızda yer alacaktır. Tik tok hesabına girdikten sonra + işaretine tıklayıp öncelikle videonun hazırlama işlemlerini devreye koyuyoruz. Videonun hazırlama işlemleri bittikten sonra seçtiğiniz sesle birlikte orijinal sesin düzenlemesini yapmak istiyorsanız üst alanda Ses yazacaktır.

Tik tok ses ayarları nerede bulamıyorum, tik tok ses ayarları, tik tok ses ayarı bende yok, tik tok ses ayarı çıkmıyor, tik tok ses ayarı görünmüyor, tik tok ses ayarını bulma

Ses kısmına tıkladığınız da ise orijinal ses ve film sesi diye altta bilgilerin olduğunu göreceksiniz. Bu alandan ses ayarlarınızı sağlıklı şekilde yapabilirsiniz. Fakat siz hesabınıza girdikten sonra videoyu hazırladığınız da üst tarafta Ses çıkmıyorsa durum farklı bir boyuttadır.

Tik tok ses ayarları nerede bulamıyorum, tik tok ses ayarları, tik tok ses ayarı bende yok, tik tok ses ayarı çıkmıyor, tik tok ses ayarı görünmüyor, tik tok ses ayarını bulma

Uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden yüklemesini sağlayarak platforma gelen güncelleme olup olmadığını da gözden geçirmeniz de yarar bulunmaktadır. Sorun devam ederse başka bir telefondan tik tok hesabına girişimizi sağlayalım. Muhtemelen tik tok sunucu kaynaklı hata alıyor olabilirsiniz. O yüzden tik tok yetkililerine sorun bildir üzerinden aynı zamanda sorunu ileterek problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here