Paylaş

Tik tok renkli filtre ekleme eklenmiyor. Tik tok hesabında paylaşım sağlanan videolarınızı daha renkli hale getirmek için ayarlarımıza göz atabilirsiniz.

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve ülkemizde de beklenen ilgiyi hızlı bir şekilde gören tik tok uygulamasında bilmediğiniz özellikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Tik tok sadece video paylaşımı yapılan bir ağ olarak ilk önce göze çarpmaktadır. Öncelerinde kullanıcılar hiç bu kadar kamera önüne geçip video çekmemiştir. Tik tokun gelişiyle birlikte artık bu alanda içeriklerin daha fazla çekildiğini görebiliriz. Özellikle fenomen olmak isteyen çoğu sosyal medya kullanıcısı tik tok üzerinde önemli kitleye ulaştığını belirtebiliriz. Kendini diğer uygulamalardan her özelliğiyle ayıran bu platformda videolarınızı renkli hale getirebiliyorsunuz. Filtre özellikleri tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi tik tok uygulamasında da kendine yer vermektedir. Tik tok üzerinde paylaşım sağladığınız videoların renkli hale getirip daha dikkat çekici hal alabilmesi için yapmanız gerekenleri kapsamlı şekilde incelemesini sağlayacağız.

Tik tok renkli filtre ekleme eklenmiyor

Tik tok renkli filtre nerede, tik tok videoya renkli filtre koyma, tik tok renkli filtre için ne yapmam gerekiyor, tik tok renkli filtreyi bulamıyorum, tik tok renkli filtre görünmüyor, tik tok hesabımda renkli filtrenin videoma eklenebilmesi için takip etmem gereken yolu bilmek istiyorum. Resimlerimize ve videolarımıza eklediğimiz filtrelerle birlikte görsel daha dikkat çekici hale dönüşebilmektedir. Ama tik tok uygulamasındaki özel renkli filtrelerin oluşu ise videolara ayrı bir hava katmaktadır.

Tik tok renkli filtre nerede

Tik tok hesabında videonuza renkli filtre ekleyebilmek için videoyu paylaşmamanız gerekiyor. Video ön analizi yapıldığı esnada bu filtrenin eklemesini sağlayarak işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Aşamaları sırasıyla aşağıdaki gibidir;

Tik tok renkli filtre ekleme eklenmiyor, tik tok videoya renkli filtre koyma, tik tok renkli filtre, tik tok renkli filtre nerede, tik tok renkli filtre çıkmıyor, tik tok renkli filtreyi bulamıyorum
  • Tik tok uygulamasının içerisine giriş yaptıktan sonra (+) işaretine tıklayıp videonun çekilmesini sağlıyoruz.
  • Videoyu çektikten sonra sağ kenarda ya da alt kısımda Sarı Kırmızı ve Mavi renkte baloncukların olduğunu görebilirsiniz.
  • Onlara tıkladıktan sonra çektiğiniz videoya en uygun renkli filtrenin eklemesini tamamlayabilirsiniz.
  • Burada tercih tamamen size ait olduğundan hangisini eklemek isterseniz o şekilde ayar sağlanacaktır.
  • Eğer renkli filtre kutucuğu sizde yok ise uygulamadan çıkış sağlayarak tekrar girelim olmaz ise kaldırıp tekrar yükledikten sonra geldiğini görebilirsiniz.
TAVSİYE KONU: Tik tok taslak videoyu silemiyorum

Tik tok uygulaması hakkında aldığınız hatalar ya da takıldığınız noktalar varsa bunu bize yorumdan iletmeniz yeterlidir.

Tik tok renkli filtre ekleme eklenmiyor, tik tok videoya renkli filtre koyma, tik tok renkli filtre, tik tok renkli filtre nerede, tik tok renkli filtre çıkmıyor, tik tok renkli filtreyi bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here