Paylaş

Tik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum. Tik tok uygulamasında rehberinizdeki arkadaşlara ulaşabilmek için hangi alan üzerinden işlem yapacağınızı kaleme aldık.

Gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya ulaşan tik tok uygulamasında bazı işleyişte haliyle merak edilmektedir. Haliyle ülkemiz de yeni yeni kullanıma başlanan tik tok uygulamasında arkadaşlarınızı bulabilmek o kadar da kolay olmuyor. İnstagram, facebook ve twitter gibi sosyal medya uygulamalarında rehberdeki kişileri bulma işlemleri yine uygulama içerisinde var olan özellikle beraber mümkündü. Fakat tik tok hesaplarında böyle bir alanın var olup olmadığı ise merak konusudur. Dolayısıyla bizler de sizler adına konunun inceleme işlemlerini kaleme kapsamlı olarak almış bulunuyoruz. Arkadaşlarınızı arama alanına yazarak bulamıyorsanız eğer doğrudan rehberdeki kişilere erişim sağlamanız mümkündür. Nasıl olacağına ise birlikte bakara ayarlarımızı yapıp arkadaşlarımızı kolaylıkla bulacağız.

Tik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum

Tik tok rehberdeki kişileri bulma, tik tok uygulamasında rehberimdeki arkadaşlarımı bulma, tik tok rehberdeki kişiler nerede, tik tok rehberdeki kişiler gözükmüyor, tik tok hesaplarında rehberdeki kişilere ulaşmak istiyorum. Arkadaşlarımızın tik tok uygulamasında hesabı varsa buna ulaşabilmeniz artık oldukça basittir. Uygulamanın yeni olmasından dolayı nerede olduğuna birlikte bakarak işlemlerimizi ilerleteceğiz.

tik tok rehberdeki kişileri bulma

Tik tok uygulamasını play store ya da Apple store alanından ücretsiz olacak şekilde telefonunuza indirimini gerçekleştirebiliyorsunuz. Telefonunuza indirilen uygulama da profil ekranına geliyoruz. Profil ekranın sol üst köşesinde profil ve + işareti bulunacaktır.

Tik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum, tik tok rehberdeki kişiler nerede, tik tok rehberdeki kişileri bulma, tik tok arkadaşlarımı bulma, tik tok rehberi bulma, tik tok rehber gözükmüyor

  • Bu alana tıkladığınız da önünüze gelen seçenekler içerisinde ”Rehber arkadaşlarını bul” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Telefonunuz buna engel oluyorsa tik tok size yapmanız gereken ayarları sunacaktır.
  • Şayet iPhone telefona sahipseniz sırasıyla ”Ayarlar>Gizlilik>Kişiler kısmına gelerek tik tok tik tok erişimini aktif hale getirebilirsiniz.
  • Erişim aktif hale geldiğinde açılır ekranda tik tok arkadaşlarınızı rehberde bulunduğu gibi görebilirsiniz.
  • Tik tok’u olan kişilerin bilgileri karşınıza gelse de olmayanlara da istek gönderimi sunabilmeniz mümkündür.

Sağlanan ayarlar neticesinde tik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum diyenler olursa muhakkak bir hata ile karşı karşıya kalıyorsunuzdur. Aldığınız hatayı yorumda bizlere paylaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Tik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum, tik tok rehberdeki kişiler nerede, tik tok rehberdeki kişileri bulma, tik tok arkadaşlarımı bulma, tik tok rehberi bulma, tik tok rehber gözükmüyorTik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum, tik tok rehberdeki kişiler nerede, tik tok rehberdeki kişileri bulma, tik tok arkadaşlarımı bulma, tik tok rehberi bulma, tik tok rehber gözükmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here