Paylaş

Tik tok profilimi kimler görüntüledi baktı. Profile bakanları görebilmek için tik tok uygulamasında nereye giriş yapacağınızı yazımızda bulabilirsiniz.

Özellikle ülkemizde hızlıca yaygınlaşan ve kısa süre içerisinde inanılmaz bir kullanıcı kitlesine ulaşan tik tok uygulamasında her geçen gün kitle sayısında artış meydana gelmektedir. Buna sebep olan neden ise uygulamanın diğer uygulamalardan farklı olmasıdır. Tik tok uygulamasında profilinizi ziyaret eden kişilerin kendi bilgileri karşınıza çıkmaktadır. Kimler göz atmış ise onları görüp o şekilde işlem sağlayabiliyorsunuz. Sizi takip etsin etmesin bu kişileri görmenize imkan sağlamaktadır. Tabi sadece durum bununla sınırlı değil haricinde video görüntüleme sayısını başkalarına değil sadece sizlere göstermektedir. Hiç takipçiniz olmasa bile bir videonuz binlerce kişi tarafından izlenebilmektedir. Bu da sizi uygulamaya bağımlı hale getirmeye yeterlidir. Tik tok hesabında profilinizi görüntüleyenleri görebilmek için nereye giriş yapmanız gerektiğine birlikte bakıp bu şekilde işlemlerinizi sağlayacağız. Böylelikle siz de artık paylaşım sağlanan içeriğin haricinde profilinize gelip ziyaret edenleri görebileceksiniz.

Tik tok profilimi kimler görüntüledi baktı

Tik tok profilime kim baktı, tik tok profilime bakanları görme, tik tok profilime kimlerin baktığını nasıl anlarım, tik tok hesabımı ziyaret edenler, tik tok profilime girenler, tik tok profilime bakanları bulma, tik tok profilimi kimler baktığını bilmek istiyorum. Tik tok uygulamasında profilinizi görüntüleyenleri görmek için ekstra bir uygulama kullanmanıza gerek bulunmamaktadır. Zaten uygulama size bunu otomatik olarak göndermektedir. Ama uygulama da yeni olduğunuz için nereden kontrol edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

Tik tok hikayeme bakanlar

Tik tok profilinize kimler girip bakmış bunu inceleyebilmek için öncelikle uygulama da video paylaşmanız gerekiyor. Video paylaşmadan da hesabınızı ziyaret edenler elbetteki olacaktır. Ama hiçbir faaliyet göstermediğiniz sürece birinin kendiliğinden sizin hesabınıza bakması sadece denk gelecektir.

Tik tok profilimi kimler görüntüledi baktı, profilime bakanlar, tik tok profilime bakanlar, tik tok profilimi görüntüleyenler, tik tok profilime kimler baktı, tik tok profiline bakanları bulma, tik tok profilime ziyaret edenler

  • Ama bir video paylaşımı sağladığınız da videonuz başka kişiler tarafından kontrol edilecektir.
  • Görüntüleme geldikçe video sahibi olan sizi merak ederek profilinizi ziyarete geleceklerdir.
  • Ne kadar video paylaşılmış ise takipçi kitleniz de bir o kadar artmaya başlayacaktır.
  • Yani uygulamanın da sizden istediği budur.
  • Ne kadar aktif görünürseniz o kadar kişiye erişim sağlayabilmeniz de kolaylaşmaktadır.
  • Profilinize gelip bakanlar ise uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt tarafta bulunan profil ikonunun yanındaki işarete tıklayacaksınız.
  • Ardından bildirim ekranı karşınıza gelecektir.
  • Bildirim ekranında var olan bildirimlerin en üst tarafında profilinizi görüntüleyenleri görebilirsiniz.
  • Tamamını görmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Tik tok profilimi kimler görüntüledi yazımızı bu şekilde tamamlamış bulunuyoruz. Bu aşama da aklınıza takılanları bizlerle yorum alanında paylaşabilirsiniz. Daha öncesinde hazırladığımız Tik tok ön belleği temizleme geçmişi silme makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tik tok profilimi kimler görüntüledi baktı, profilime bakanlar, tik tok profilime bakanlar, tik tok profilimi görüntüleyenler, tik tok profilime kimler baktı, tik tok profiline bakanları bulma, tik tok profilime ziyaret edenler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here