Paylaş

Tik tok profili paylaş nedir ne işe yarar. Tik tok uygulamasında ayarlar alanında bulunan profili paylaş yazısının ne işe yaradığına ilişkin bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gün geçtikçe telefonlarımıza indirilen uygulamaların sayılarında da ciddi derece artış göstermektedir. Kullanıcılar artık hangi sosyal medya uygulamasına giriş yapacağını şaşırmış durumdadır. Videolara farklı bir boyut kazandıran tik tok platformunda nitekim aynı şekilde hayatımızdaki yerini aldı. Özellikle dublaj ve düetin videolara kendiliğinden ekleme yapılması buna öncülük etmektedir. Yeni çıkan uygulamada kendinizi arkadaşlarınıza gösterebilmek ve hesabınızla ilgili tanıtım sağlayabilmeniz adına videoların indirilerek diğer sosyal medya uygulamalarınızda paylaşabilirsiniz. Haricinizde profilinizi doğrudan görülmesini istiyorsanız da tik tok profili paylaş özelliğinden yararlanabilirsiniz. Birine hesabınızın ismini yazıp sizi bulmasını istemesindense kendisine doğrudan profili göndermeniz daha kolay olacaktır. Diğer sosyal medya uygulamalarında belli bir takipçi ve arkadaşa sahipseniz profili paylaş özelliği daha fazla işe yarayacaktır. Ayarların nasıl sağlanacağını ise tik tok uygulaması içerisinde sizlere gösterimini gerçekleştireceğiz.

Tik tok profili paylaş nedir ne işe yarar

Tik tok profili paylaş nerede, tik tok profil nasıl paylaşılır, tik tok profilimi paylaşmak istiyorum, tik tok profil paylaş ne demek, tik tok ayarlarda profili paylaş ne işe yarıyor, tik tok profilini paylaştığımda ne kazancım olacaktır. Profili paylaş özelliği instagram’da da oldukça işe yaramaktadır. Birinin profilini bir başka arkadaşımıza göndermek istiyorsak doğrudan onun üzerine gelerek işlem sağlamaktayız. Ama tik tok uygulamasında ise istediğimiz uygulamaya gönderimini sağlayabiliyorsunuz.

Tik tok profili paylaş

Sizin profilinizi başka birine gönderebilmek için tik tok uygulamasının içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Sağ alt kısımda profil simgesine tıklayıp kendi profilimizin üzerine geliyoruz. Üst alanda bulunan üç çizgili kızma tıklıyoruz.

Tik tok profili paylaş nedir ne işe yarar, tik tok profili paylaş, tik tok profili paylaş nerede, tik tok hesabı paylaşma, tik tok profil paylaş ne demek, tik tok profili nasıl paylaşabilirim

Ayarlar bölümüne giriş yaptığınız için karşımıza gelen ekranda ‘’Profili paylaş’’ yazısının geldiğini göreceksiniz. Oraya tıkladığınızda telefonunuzda yüklü olan uygulamaların bağlantıları gelecektir. Hangi alanda kendi profilinizi paylaşmak istiyorsanız ona tıklayıp işlemlerinizi ilerletebilirsiniz.

İşlemler bittikten sonra karşı taraf doğrudan kendisine gelen linkin üzerine tıklayıp hesabınızı görebilecektir. Eğer kendisinde tik tok uygulaması yoksa sizi bulabilmesi imkansız olacağı için kendisine uygulamayı indirmesini isteyebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Tik tok takibi geri alma çıkamıyorum

Tik uygulamasında profil paylaş özelliğinin ne işe yaradığını ve işlem özelliklerinden bahsettik. Merak ettiğiniz farklı konuları bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here