Paylaş

Tik tok profilde takipçiler gözükmüyor. Takip ettiğiniz ve takipçileriniz profil ekranında çıkmıyorsa nedenine bakarak sorunumuzu gidermiş olacağız.

Play store ya da Apple store uygulamaları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirdiğimiz Tik tok uygulamasını internet olmadan kullanımını sağlayamıyoruz. Telefonumuzun mağazasından indirilen sosyal medya uygulamaları internet olmadan kullanım sağlanamamaktadır. Sosyal medya uygulamaların tamamında bazen sunucu kaynaklı hatalar olabilmektedir. Bu hatalar yaşanıldığı taktirde uygulamada çalışıyor olan özelliklerin bazıları çalışmamaya başlamaktadır. O yüzden bir uygulama da sorun yaşamaya başladığınız sırada başka birinde de aynı hata var mı yok mu sorusunu muhakkak sormanız da fayda bulunmaktadır. Tik tok uygulamasında stabil olmayan bağlantı diye bir hata alırsanız bilin ki internet bağlantınızda bir hata ya da sunucu kaynaklı bir sorun meydana gelmiştir. Şimdi bunun sunucu mu bağlantı kaynaklı mı olup olmadığı internet bağlantınızı kontrol ederek anlayabilirsiniz. Stabil bağlantı hatası ekrana geldiğinde ise takipçileriniz bazen gözükmeyebilmektedir. Böyle bir anda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine ise gelin birlikte bakalım.

Tik tok profilde takipçiler gözükmüyor

Tik tok takipçiler görünmüyor, tik tok takipçilerim çıkmıyor, tik tok profilde takipçiler yok, tik tok takipçilerim neden görünmez, tik tok takip ettiklerim neden gözükmüyor, tik tok takip ettiklerim ve takipçilerim görünmüyorsa sebebi nedir. Gibi soruların yanıtını bulmak için araştırma içerisine girdiyseniz bu araştırmanızın sonuçsuz kalmaması adına gereken incelemeleri bitirmiş bulunuyoruz.

Tik tok takip ettiklerim görünmüyor

Stabil bağlantı hatası sonrasında farklı bir tik tok bağlantısı kullanan arkadaşınıza aynı hatanın olup olmadığını sormanız da yarar var. Şayet aynı hata o kişide de varsa bu durumda sorun sizle alakalı olmadığından dolayı tik tokun problemi gidermesini beklemelisiniz.

Tik tok profilde takipçiler gözükmüyor, tik tok takip ettiklerim görünmüyor, tik tok takipçilerim görünmüyor, tik tok takipçiler gelmiyor, tik tok takipçilerim çıkmıyor, tik tok takip ettiklerim yok

Eğer onunla alakalı bir sorun yok sadece sizin hesabınız de bu problem varsa bu durumda direk internet bağlantısını gözden geçirelim. Çünkü bu esnada takipçileriniz de görünmemeye devam edecektir. Bağlantıyı wifiden kuruyorsanız mobile, mobilden kuruyorsanız wifiye bağlantı kurarak işlemleri denemenizi sağlayalım.

Tik tok profilde takipçiler gözükmüyor yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sorununuz hala daha devam ediyorsa durumu tik tok yetkililerine iletmeniz gerekiyor. Sorun bildirisi üzerinden durumu ilettikten sonra ilgili kontroller tik tok yetkililerince yapılıp sizlere geri bildirisi sağlanacaktır.

TAVSİYE YAZI: Tik tok video indirme kaydedilmiyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here