Paylaş

Tik tok profil videosu ekleme koyma. Tik tok profilinize video koyabilmek adına yapmanız gerekenlerin neler olduğuna bakacağız.

Tik tok uygulaması kendisini diğer sosyal medya uygulamalarından ayırmaktadır. Özellikleri ve kullanımı oldukça farklı olan uygulamada yeniliklerinde olması kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Sosyal medya uygulamalarında profil resmi oldukça önem arz etmektedir. Hem takipçi kitlesini artırmakta hem de profilinizi görerek sizi tanıyan kişileri sizi bulmasına kolaylık sağlamaktadır. Tik tok profilinize ise sadece profil resmi değil profil videosu da ekleyebiliyorsunuz. Tam anlamıyla video paylaşım ağı olduğunu ispatlayan tik tok uygulamasında böyle bir özelliğin var olmaması da imkansız olurdu diyebiliriz. Tik toka yeni üye olan kişilerden biriyseniz videoyu profile nasıl koyabileceğinizi adım adım sizlere aktarımını sağlayacağız. Sağlanan işlemlerle birlikte artık sizin de profilinizde profil videosu olacağından ötürü profilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Tik tok profil videosu ekleme koyma

Tik tok profil videosu ekleme, tik tok profil videosu nerede, tik tok profile video nasıl ekleyebilirim, tik tok profile video koyma, tik tok profilime video koyamıyorum, tik tok profil videosu nedir, tik tok profil videosu mu var. Tik tok hesabınıza profil resmi eklemek istediğinizde hemen sağ tarafta profil videosunun olduğunu görebilirsiniz. Oradaki profil videosunun ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığına dair tüm detayları sizlere aktaracağız.

Tik tok profile video koyma

Videoların ayrı bir boyut kazandığı tik tok uygulamasında tanınan bir yüz değilseniz ve arkadaşlarınızın sizi kolay tanıyabilmesi için resminizi ekleyebilirsiniz. Ama video ise o kişinin tamamen sizin olduğunuzun göstergesi olacaktır.

Tik tok profil videosu ekleme koyma, tik tok profil videosu, tik tok profil videosu nedir, tik tok profil videosu koyma, tik tok profile video ekleme, tik tok profile video koyma
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımda bulunan profil simgesine tıklayıp oradan da kendi profil alanına geliyoruz.
  • Profil bölümüne geldikten sonra ‘’Profilini düzenle’’ kısmına tıklıyoruz. Karşınıza gelen seçenekler içerisinde bulunan ‘’Profil videosu’’ göreceksiniz.
  • Galerinizde var olan bir profil videosu varsa direk onun üzerine gelip seçerek eklemeyi bitirebilirsiniz.
  • Öncesinde belirlemiş olduğunuz bir video yoksa bu alana tıkladıktan sonra kısa video bağlantısı çekerek işlem sağlayabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Tik tok renkli filtre ekleme eklenmiyor

Girdiğimiz alanda profil videosu ekleme işlemleri esnasında sorun ile karşılaşırsanız bunun bağlantıları kontrol ederek uygulamadan çıkış yapıp tekrar girişimizi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here