Paylaş

Tik tok paylaşımlarım herkese görünmüyor. Tik tok paylaşımlarınız önerilmiyor ya da herkes görmediğine dair bilgi veriyorsa bu durumda herkese görünür yapmalısınız.

Bir uygulama da istenilenin bulunmadığında yeni bir çıkan uygulama içerisinde fenomen olma yolunda video içerikleri çekilmektedir. Tik tok ise fenomen olmak isteyenler için yeni bir sosyal medya platformudur. Videoların herkes tarafından izlenilmesini isteyenler öncelikle hesaplarını herkese açık bir hale getirmelidirler. Videoların paylaşımlarını gizlememeleri gerekmektedir. Bunlar olmadığı süre içerisinde sadece takipçileriyle sınırlı kalınacağından dolayı hem takip oranı artmayacağı hemde video izlenme oranları çok aşağılarda kalacaktır. Zaten bunu hedef alan kişiler ise hesaplarını daima herkese açık tutarlar ki kısa süre içerisinde inanılmaz bir kitle hedef haline getirilsin. Tik tok kullanıcılarının bazılarında ise videoların izlenme oranlarının az olduğu ve sadece takipçilerinin beğendiklerini dile getirmektedirler. Böyle bir durum bize sadece uygulama içinde özel hesabın aktif hale getirildiğini göstermektedir. Yani paylaşımların gizliliğine dair bir işlem yapılmış olabilir. Kontrol için de bakılması gerekli olan yer ile ilgili incelemeleri sunacağız.

Tik tok paylaşımlarım herkese görünmüyor

Tik tok videolarım izlenmiyor, tik tok videolarım da izlenme oranı düşük, tik tok özel hesaptan çıkma, tik tok gizli hesabı kapatma, tik tok videolarımı herkes görsün, tik tok paylaşımları herkes görsün istiyorum. Tik tok uygulaması içerisinde var olan video paylaşımların daha fazla kitleye ulaşımını sağlayabilmek istiyorsanız bu durumda hesabın özel hesap olmakta çıkarmalısınız.

Tik tok paylaşımları herkese açma

Hesabı özel hesaptan çıkarma ve paylaşımların herkese açık hale getirilebilmesi için tik tok uygulamasının içerisine girdikten sonra profil alanına geliyoruz. Profile gelince üst bölümündeki üç noktalı kısma tıklayıp ayarlar alanına ulaşmanız gerekiyor.

Tik tok paylaşımlarım herkese görünmüyor, tik tok videolarım izlenmiyor, tik tok paylaşımları herkes görsün, tik tok paylaşımları herkese açma, tik tok gizli hesaptan çıkma, tik tok özel hesaptan çıkma

Ayarlar alanının içerisinde ”Gizlilik ayarları” bulunacaktır. Bu alana giriş yaptıktan sonra ise ”Özel hesap” butonu aktif ise burayı kapalı konuma getiriyoruz. Onun dışında video paylaşırken tik tok video paylaşımını kimler görebilir demektedir. Onu da herkese aktif bir hale getirmelisiniz.

Yapılan bu ayarlamalar sonrasında Tik tok paylaşımlarım herkese görünmüyor sorun giderilmiş olsa da. İzlenme oranının artması için sık sık videonun beğeni ve yorum alması gereklidir. Böyle bir video zaten milyonlar tarafından izlenebilir hale gelecektir.

Tik tok paylaşımlarım herkese görünmüyor, tik tok videolarım izlenmiyor, tik tok paylaşımları herkes görsün, tik tok paylaşımları herkese açma, tik tok gizli hesaptan çıkma, tik tok özel hesaptan çıkmaTik tok paylaşımlarım herkese görünmüyor, tik tok videolarım izlenmiyor, tik tok paylaşımları herkes görsün, tik tok paylaşımları herkese açma, tik tok gizli hesaptan çıkma, tik tok özel hesaptan çıkma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here