Paylaş

Kıymetli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok para çekme ve alma işlemlerini hangi alandan sağlayacağınızı adım adım olacak şekilde paylaşacağız.

Tik tok dünyada ve ülkemizde hızlı bir yükselişe sahip olan sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiş durumdadır. Uygulama içerisinde artık bir de para kazanma yolu olduğundan ötürü platforma artan ilgi daha da fazlalaştı diyebiliriz. Tik tok para çekme ve alma işlemlerini merak ediyorsanız bunun nasıl işleme alınacağını detaylandıracağız.

Canlı yayın açımlarınız sonucunda takipçilerinizin size göndermiş olduğu hediyeleriniz belli bir alanda tutuluyor. Ve ardından tutulan bu hediyeleri siz hesabınıza geçirebiliyorsunuz. Tabi bunun olması için ilgili alanın nerede olduğunu ve limitin ne kadar olduğunu da biliyor olmanız gereklidir. Verilere sahip olmadan kazandığınız parayı çekemeyebilirsiniz.

Tik tok para çekme ve alma

Tik tok para çekme

Tik tok para çekme işlemlerinizi nasıl devreye koyacağınızı gerek görsel gerekse de yazılı olacak şekilde işleme alacağız. Tik tok hesabınızdaki yayınların sonucunda paranın hesabınıza geçebilmesi için kasanızda en az 30 Doların olması gereklidir.

Paranızın çekilebilmesi için ilk önce telefonunuzdan Tik tok uygulamasına giriş sağlayın. Daha sonrasında profil alanına gelerek sağ üst alanda bulunan üst üste çizgili bölme tıklayıp gelen ekranda ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ alanına giriyorsunuz. Ardından ise gelen sayfada ‘’Bakiye’’ seçeneğini bulacaksınız onun üzerine dokunun.

Bakiye alanına giriş işlemi sağlamanızla birlikte gelen ekranda ise ‘’Cüzdan’’ yazısını göreceksiniz. Oraya giriş sağlayarak ‘’Canlı hediyeler’’ alanına giriş yapın. Canlı hediyeler bölmesine tıklamanızla beraber gelen sayfada ‘’Para çek’’ butonunu göreceksiniz. Para çek diyerek paranızın çekim işlemlerini bitirebilirsiniz. Sağlayacağınız bu işlemlerle beraber daha öncesinde hesap adı girdiyseniz ilgili hesabınıza otomatik olarak paranız aktarılacaktır. Lakin girilmiş olan bir hesabınız yoksa hesap bilgilerini girmeniz lazım. Nasıl olduğuna da aşağıda bakabilirsiniz.

Tik tok para alma

Tik tok para alma

Tik tok para alma ayarlarını yukarıdaki işlemleri takip ederek sağlayabilirsiniz. Ancak daha öncesinde bir hesabınız yok ise hesap eklemeniz gerekiyor. ‘’Yeni bir çekme yöntemi ekleyin’’ alanına dokunup oradan çekme yöntemi ekleyebilirsiniz.

Banka hesabınızın bağlanmasıyla beraber işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. İlgili aşamaya kadar aklınıza takılan bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Tik tok para çekme ve alma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here