Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok para çekme işleme koyulamadı ve para çekemiyorum diyenlere özel hangi adımların kontrol edilmesi gerektiğine bakacağız.

Dünyada ve ülkemizde gelişmekte olan sosyal medya uygulaması tik tokun kullanıcı kitlesine dur diyebilmek mümkün değildir. Özellikle kullanıcılarının açmış oldukları canlı yayınlarla birlikte daha da eğlenceli hale gelen uygulama içerisinde sorunlarda bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar Tik tok para çekemiyorum demektedir.

 • Bildiğiniz üzere tik tok canlı yayın açımlarında artık yayınıza katılımcılar sizlere hediyeler göndermektedir.
 • Hediye gönderimleri sonucunda da sizler bunlardan para kazanabiliyorsunuz.
 • Ancak kazanmış olduğunuz parayı tam çekmek istediğinizde bu hatayla karşılaşmanız, eminim sizi o an paniğe sokacaktır.
 • Panik olmadan araştırma içerisine girerseniz eğer işlemler için nelerin gerekli olduğuna değineceğiz.

Tik tok para çekme işleme koyulamadı ve para çekemiyorum

Tik tok para çekme işleme koyulamadı

Tik tok para çekme işleme koyulamadı diyen kullanıcıların tamamı daha öncesinde para çektiklerinde hiçbir sorun yaşamazken son dönemlerde böyle bir problem yaşadıklarını dile getirmektedir. Yaşamış olduğunuz sorunun giderilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız. Lakin onun öncesinde bilmeyen kullanıcılar için para çekim işlemleri nereden sağlanıyor birlikte göz gezdirelim.

 • İlk önce tik tok uygulamasına girerek profil ekranına gelin.
 • Ardından üst tarafta yer alan üst üste çizgili bölmeye dokunun.
 • Ayarlar ve gizlilik alanına giriş gerçekleştiriyorsunuz.
 • Beraberinde ‘’Bakiye’’ butonuna tıklayın.
 • Açılan ekranda ‘’Cüzdan’’ seçeneğini gördüyseniz eğer onun üzerine tıklayın.
 • Devamında ise ‘’Canlı hediyeler’’ kısmına dokunun.
 • Buraya giriş sağlamanızla birlikte alt tarafta yer alan ‘’Para çek’’ butonuna dokunmanız yeterlidir.

Lakin para çek dedikten sonra belirttiğimiz hata üst tarafa geliyor ise hesap bilgilerinizi gözden geçirmelisiniz. Karttınız da değişiklik yaptıysanız buda sorun yaşamanıza neden olacak sebeplerden birisidir.

Tik tok para çekemiyorum

Tik tok para çekemiyorumı

Tik tok para çekemiyorum işlem esnasında hata almanızla birlikte doğal olarak moraliniz bozulacak ve tik tok hesabınızı kaldırmayı dahi düşüneceksiniz. Normalde her sorunu artık tik tok yöneticilerine iletebileceğiniz form bulunmaktadır.

Dolayısıyla https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en ilgili formun içerisine girerek tik tok yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim mail adresi istenen yere mevcutta kullanıyor olduğunuz ve giriş sağlayabildiğiniz bir mail adresi yazmalısınız. Bilgileri yazmanızla birlikte yaşadığınız sorunu da dile getirmeniz durumunda tik tok yöneticileri kontrolleri yaparak size geri dönüş gerçekleştirecektir.

Tik tok para çekme işleme koyulamadı ve para çekemiyorum
Önceki İçerikXiaomi Redmi K30S format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikTelegram kişi engelleme ve engelleyemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here