Paylaş

Tik tok oynatma başarısız oldu hatası. Tik tok hesabında videolar açılmıyor ya da çalışmıyor ise bunun için yapılacak kontrolleri paylaşacağız.

Video paylaşım uygulaması olarak telefonlarımızdaki yerini alan tik tok uygulamasında kullanıcı sayısı her gün daha fazlalaşmaktadır. Video paylaşımlarına farklı bir boyut kazandıran uygulama da bazen farklı sorunlar da meydana gelebilmektedir. Örneğin giriş yaptığınız da video açılmama sorunu sonrasında üst alanda oynatma başarısız oldu şeklinde uyarı alabilirsiniz. Gelen uyarı sonrasında hemen panik yapmanıza gerek yok hatanın temelinde oluşan sıkıntı internet bağlantısıyla alakalıdır. Bağlantı kontrollerini öncellikle gözden geçirmeniz gerekiyor. Uygulama yeni olmasından dolayı oluşan hatalarla ilgili kısa süreli sorunlar olabilir. Ama bunlar zaman içerisinde aşılacak problemler olduğu için biz de her alınan hatanın nasıl giderileceği yönünde sizleri bilgilendiriyor olacağız. Tik tok ülkemizde hızla büyüyen bir uygulama olmasından dolayı oynatma başarısız oldu hatası sonrasında yapılacak ayarları aşağıda tek tek anlatımını sağlamış bulunuyoruz.

Tik tok oynatma başarısız oldu hatası

Tik tok video açılmıyor, tik tok oynatma sorunu, tik tok oynatma başarısız, tik tok oynatma başarısız oldu diyor, tik tok oynatma başarısız sorunu sonrasında ne yapmam gerekiyor, tik tok video oynatılmıyor, tik tok video gelmiyor. Dublaj, düet ve videoların ağırlaştırılmış şekilde paylaşımınızı sağlayan ve bu anlamda seçimlerin tamamını sizin özgünlüğünüze bırakan tik tok uygulaması içerisinde karşılaşılan sorunun giderilebilmesi için işlemleri birlikte inceleyeceğiz.

Tik tok videolar gelmiyor

Tik tok hesabına giriş yaptığınız da video izleme ekranının üst tarafında ‘’Oynatma başarısız oldu’’ kırmızı bir yazı çıktığında internet bağlantısını kontrol edelim. Wifiden bağlıysak mobile, mobilden bağlıysak wifiye bağlantı kurmanız da fayda bulunmaktadır.

Tik tok oynatma başarısız oldu hatası, tik tok oynatma uyarısı, tik tok video oynatılmıyor, tik tok video çalışmıyor, tik tok videolar gelmiyor, tik tok oynatma başarısız

  • İnternet bağlantı değişikliği sonrasında problemin bağlantıyla alakalı olduğunu görebilirsiniz.
  • Eğer bununla alakalı bir sorununuz yoksa bu durumda tik tok üzerinde aynı hatayı alan başka bir arkadaşınız var mı sormanız gerekiyor.
  • Arkadaşınız da aynı sorunu yaşıyor ise muhtemelen tik tok sunucularında anlık meydana gelen bir problem yaşıyorsunuzdur.
  • Böyle bir durumda biraz bekledikten sonra sorunun giderileceğini sizlerle paylaşmak isteriz.
  • Yoksa da uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak denemenizi sağlayabilirsiniz.

Belirtilen tik tok oynatma başarısız oldu hatası ile ilgili yukarıdaki işlemleri kaleme aldıktan sonra probleminiz ortadan kalkacaktır.  Problem yaşanmaya devam ederse bunu bize yorum alanından belirtmeniz durumunda sorun kalmayacaktır.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here