Paylaş

Tik tok oturum bilgilerim kaydedilmesin. Tik tok hesabına giriş bilgilerinizin kayıt edilmemesi adına yapılacak olan ayarları konu aldık.

Akıllı telefonlardaki yerini hızla almakta olan Tik tok uygulamasında bilinmeyen ayarları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Uygulama da yeni olan kullanıcılar için hangi işlemlerin nereden sağlanacağına ilişkin paylaşımları sizlere aktarmaktayız. Tik tok yeni bir sosyal medya ağı olduğu için ve kullanıcıları da yeni yeni dahil olmaktadır. Ülkemizde bir hayli sevilen ve video paylaşımlarının artış gösterdiğini de dile getirebiliriz. Yaptığınız bir paylaşım hiç olmadığı kadar fazla kişi tarafından izlenebilmektedir. Böyle olunca da artık uygulamadan vazgeçmek öyle kolay olmamaktadır. Ama tıpkı tik tokta olduğu gibi hiçbir sosyal medya uygulamasında giriş bilgilerinizin kaydedilmesini istemeyebilirsiniz. Yani giriş bilgileri kaydedilen kullanıcılar bu durumun olmasını istememektedir. Hal durum böyle olunca da ister istemez sorun ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Tik tok uygulamasında artık giriş bilgilerinizi otomatik olarak kaydetmektedir. Fakat bunu kapatmayı da yine sizlerin tercihine sunmaktadır. Bilgilerinizin hiçbir şekilde uygulama tarafından kaydedilmesini istemiyorsanız çözüme dair aşamaları belirttiğimiz şekilde işleme koymanız yeterlidir.

Tik tok oturum bilgilerim kaydedilmesin

Tik tok bilgilerim görünmesin, tik tok giriş bilgilerimin gizlenmesini istiyorum, tik tok hesabımda giriş yaptığım bilgilerin kaydedilmemesi için nereye girmem gerekli, tik tok bilgilerimin kaydedilmesini önlemek istiyorum. Hesabınıza giriş yaptığınızda girişe dair bilgilerin hiçbirinin kaydedilmemesi için uygulama içerisinde ayarlara girip buradaki işlemleri kapalı konuma getirmeniz yeterlidir.

Tik tok giriş bilgilerini gizleme

Tik tok oturum bilgilerini kaydetme işlemlerini kapalı konuma getirebilmek için tik tok uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulama giriş yaptıktan sonra Profil alanına gelerek sağ üst alanda bulunan (…) kısma tıklayalım.

Tik tok oturum bilgilerim kaydedilmesin, tik tok giriş bilgilerim kaydedilmesin, tik tok giriş bilgilerim görünmesin, tik tok oturum bilgilerimi hatırlamasın, tik tok oturum bilgilerini kaydetmeyi kapatma, tik tok bilgilerim kaydedilmesin

Ayarlarımızı bu yönde sağladıktan sonra gelen ekran içerisinde ‘’Gizlilik Ayarları’’ adı altında bir sekme göreceksiniz. Gizlilik ayarları bölmesine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Gelen ekran üzerinde ‘’Oturum bilgilerini kaydedin’’ adı altında bir yazı göreceksiniz. Onun hemen sağında buluna tik aktif konumdadır. O tiki kapalı hale getirmeniz durumunda bundan sonraki girişlerinizde oturum bilgileri kaydedilmeyecektir.

Eğer unutkan biriyseniz bu bilgilerin kaydedilmesi ilerleyen dönemlerde işinizi görebilir. Fakat hiçbir şekilde bilgilerin kaydedilmesini istemiyorsanız bu yapılan ayarlar ışığında sorun kalmayacaktır. Hesaptan çıktıktan sonra bilgileri yeniden girmenizi tik tok uygulaması sizden isteyecektir. Sormak istediklerinizi yorum alanından bizlere belirtebilirsiniz.

Tik tok oturum bilgilerim kaydedilmesin, tik tok giriş bilgilerim kaydedilmesin, tik tok giriş bilgilerim görünmesin, tik tok oturum bilgilerimi hatırlamasın, tik tok oturum bilgilerini kaydetmeyi kapatma, tik tok bilgilerim kaydedilmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here