Paylaş

Tik tok orijinal sesi kapatma kapanmıyor. Tik tok uygulamasında dublaj videonuzu orijinal ses berbat hale getiriyorsa bunun düzeltilmesini anlatacağız.

Tik tok uygulaması yeni yeni popüler olan bir uygulamadır. Bazı kullanıcılar arkadaşlarından duyduktan sonra bazı kullanıcı kesimi de başka platformlarda yayınlanan videoları gördükten sonra telefonlarına indirmektedir. Ülkemiz de ise her geçen gün kitle sayısı artan uygulama da videolara özen gösterilmesi daha da artmış bulunuyor. Tik tok uygulamasıyla birlikte videolara daha da önem kazanmıştır. Dublaj, düet ve seçtiğiniz müziğe uyarlı kendinize özgü videolarınızın çekildiği platformda binlerce kişi tarafından videonuz izlenebilmektedir. Uygulamayı diğer platformlardan ayıran bir diğer güzel yanı ise paylaşılan videoların görüntüleme sayısını sadece siz görebiliyorsunuz. Başka kişiler sizin videonuzun ne kadar izleme yaptığını görememektedir. Videolarınızın ne kadar izlendiğini gördükçe video çekmeye başlayacaksınız. Ama bu videolarda bazen sizin kendi sesiniz seçtiğiniz müzikle beraber çıktığında orijinal sesi kapatmak isteyebilirsiniz. O sesi kapatılabilmesi için ise uygulamada nereye gireceğimizi birlikte inceleyeceğiz.

Tik tok orijinal sesi kapatma kapanmıyor

Tik tok orijinal ses nasıl kapatılır, tik tok orijinal sesi kapatamıyorum, tik tok orijinal ses kapatmak için nereye girmem gerekiyor, tik tok orijinal ses neden kapanmıyor, tik tok hesabımda orijinal sesi kısmak istiyorum. Seçtiğiniz film sesine orijinal sesin dahil olmasını istemiyorsanız yapacağınız birkaç ayar sonrasında işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Böylelikle artık videolarda orijinal ses kapanmış ve seçtiğiniz müzik tercihindeki ses çıkmış olacaktır.

Tik tok etraftaki ses duyulmasın

Tik tok uygulamasını telefonunuza yeni indirdiniz ve müzik seçerek bir video çekimi sağladınız ama etraftaki ana seslerin çıkması videoyu berbat edebilir. O yüzden videoyu hesabınızdan yayınlamadan önce orijinal sesin kapatılmasına gidilmesi gereklidir.

Tik tok orijinal sesi kapatma kapanmıyor, tik tok kendi sesim çıkmasın, tik tok etraftaki ses çıkmasın, tik tok orijinal sesi kapatma, tik tok orijinal sesi kısma, tik tok orijinal sesi azaltma
  • Tik tok hesabımıza giriş yaptıktan sonra (+) işaretine tıklayıp buradan video çekim işlemlerimizi bitiriyoruz.
  • Video çekimini bitirdikten sonra hazırladığımız videoyu yayınlamadan önce sağ üst alanda Ses yazacaktır.
  • Bu bölüme girerek Orijinal sesi sonuna kadar kısıyoruz.
  • Böylelikle artık hazırlanan videoda sadece seçtiğiniz film sesi bulunacaktır.
  • Ayarı yaptınız ama hala daha videoda ses çıkmaya devam ediyorsa anlık sorundan dolayı böyle bir sorun yaşamış olabilirsiniz.
  • O yüzden bağlantıları gözden geçirerek tekrar denemenizde yarar bulunmaktadır.
TAVSİYE YAZI: Tik tok mw videosu bende yok çıkmıyor

Tik tok orijinal sesi kapatma kapanmıyor diye araştırma içerisine giren kullanıcılarımız için bu ayarın nereden yapıldığını detaylı bir şekilde anlatmış bulunuyoruz.

Tik tok orijinal sesi kapatma kapanmıyor, tik tok kendi sesim çıkmasın, tik tok etraftaki ses çıkmasın, tik tok orijinal sesi kapatma, tik tok orijinal sesi kısma, tik tok orijinal sesi azaltma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here