Paylaş

Tik tok onay kodu neden geliyor 2020. Telefona durduk yere Tik tok hesabından onay kodu gönderiliyorsa buna neden olan etkenleri birlikte inceleyeceğiz.

Tik tok kullanıcı kitlesi sürekli artmaktadır. Gün geçtikçe artan kullanıcı sayısı sonrasında çeşitli hatalarda baş göstermektedir. Tik tok uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en temel özellik ise videoların bir anda binlerce kişi izlenme almasıdır.

Uygulama Play store ya da Apple store üzerinden ücretsiz indirilmektedir. Tik tok uygulamasının üyeliğini ise mail, telefon numarası ya da Facebook üzerinden bağlantı kurularak yapılmaktadır. Bu üyelik işlemleri sonrasında uygulamayı tekrar silmek istemeyeceksiniz.

Tik tok onay kodu neden geliyor 2020

Tik tok hesabında tarafına sürekli kod geldiğini söyleyen kullanıcı sayısının sürekli arttığını söylemek mümkündür. Sürekli kodun gönderilmesi ister istemez can sıkabilmektedir. Kodun sürekli telefonlara gelmesinden dolayı hesabım çalınıyor mu? Sorusunu akıllara getirmektedir.

Kodun gelmesi sonrasında hesaba girişlerinizde herhangi bir sorun yoksa can sıkmanıza gerek bulunmamaktadır. Hesabınız hala sizde olduğundan dolayı kodun gelme nedenleriyle birlikte alınacak önlemleri anlattıktan sonra uygulamada işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Tik tok sürekli kod geliyor

Onay kodunun gelmesini siz istemiyorsanız bu durumda başkaları kendi hesabına sizin numaranızı eklemiş demektir. Bu kişi de hesabına giremediğinden dolayı kodun size gelmesinden ötürü sorun yaşıyor demektir. Durumu fark edip doğru olan numarayı girmesiyle birlikte sorun giderilecektir.

tik tok kod geliyor

Tik tok tarafından gönderilen onay kodunun gelmesinin bir diğer nedeni ise hesabınızı çalmak isteyen kişilerle ilgilidir. Ancak kod size geleceğinden dolayı yaptıkları işlem başarısız olacaktır. Hesaba giriş yapıyor olduğunuzdan dolayı şifrenizin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Onun dışında yapmanız gereken farklı bir işlem bulunmuyor. Sadece tik tok uygulaması için değil, diğer sosyal medya hesaplarında gelen kodlar için araştırma sağladığınızı biliyoruz. Umarım hazırladığımız yazımız içinizi rahatlatmıştır. Verdiğimiz önerileri dikkate almanız halinde hiçbir sorunun olmayacağını bilmenizi isteriz.

Tik tok onay kodu neden gelir 2020

Tik tok uygulaması tarafından size gönderilen onay kodunun neden geldiğine dair bilgileri sizinle paylaştık. Bu aşamada varsa sormak istedikleriniz bir şey yorumdan bize sorabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikSkype gönderilen mesajı geri alma
Sonraki İçerikiPhone telefonum siyah ekranda kaldı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba bana bugün tik tok hesabım olmasını bırakın uygulaması dahi telefonumda yokken doğrulama kodu geldi mesaj olarak birde ardından +1 ile başlayan Amerika yazan bir numaradan arandım sebebi nedir acaba sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here