Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok onay kodu eski numarama gidiyor gitmesin isteyenler için gerekli olan çözüm yollarını sizlere sunacağız.

Dublaj videolarınızı çekmiş olduğunuz tik tok uygulamanızda eminim çeşitli sorunlarla da karşılaşıyorsunuzdur. Bunların başında ise onay kodunun geldiğini söyleyebiliriz. Bir çok kullanıcı Tik tok kodla alakalı sorun yaşadığınız dile getirmektedir. Numarasını değiştiren kişilerin bir çoğu uygulamalarında numarayı değiştirmeden önce yeni numarasını girmemektedir. Haliyle bu da ilerleyen dönemlerde uygulamada probleme yol açmaktadır.

  • Kodun eksi numaraya gitmesinden dolayı hesaplarına giremeyenler dahi bulunmaktadır. Ben de onlardan biriyim diyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Tik tok onay kodu eski numarama gidiyor gitmesin

tik tok kod eski numaraya gitmesin

Tik tok kod eski numarama gitmesin istiyorsanız bunun tek bir yolu bulunmakta o da numaranızı değiştirmeden önce hesabınızda var olan numaranızı girmek olacaktır. Onun içinde mevcut numaranıza gelen onay kodunu girmeniz gerekiyor.

Tik tok uygulamasında daha öncesinde hiç numara değişikliği sağlamadıysanız eğer Tik tok uygulamanızın içerisine girin. Ayarlar alanına girişimizi yaptıktan sonra sağ üst alanda bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Hesap yönetimi kısmına girip oradan da ‘’Telefon numarası’’ alanına tıklayın.

Kullanmakta olduğunuz telefon numarasını silip yeni numaranızı girebilirsiniz. Elbette numara değişikliği bunla sınırlı kalmaktadır. Değişikliğin sisteme düşebilmesi için eski numaranıza bir kod gidecektir. Giden kodu bu alana yazıp onaylamanız ile birlikte numaranızı değiştirebilirsiniz. Ancak kodun eski numaranıza gitmesinden dolayı bir sıkıntı içerisindeyseniz onunda önüne nasıl geçileceğine bakacağız.

Tik tok kod eski numarama gidiyor

tik tok kod eski numaraya gidiyor

Tik tok kod eski numarama gidiyor sorununun önüne bir tek numaranızın değişimini yapmadan önce geçebilirsiniz. Ancak mevcutta kullandığınız kartı kırdınız ve yeni numara aldınız o halde bunun önüne geçmek için tik tok yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Durumu yetkililerine bildirebilmeniz için öncelikle ‘’Mail’’ alanına girin. Alıcı alanına feedback@tiktok.com adresinizi girdikten sonra sorununuzu açıklayan bir mail gönderin.

Göndereceğiniz maile tik tok yetkilileri tarafından geri dönüş yapılacaktır. Sağlanan işlem sonucunda probleminiz giderilmiş olmalıdır. Tik tok ile ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz varsa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikDatabase de istenilen kayıt yok hatası
Sonraki İçerikThe hong kong massacre sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here