Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu numarada Tik tok numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum diyenler için nasıl bir yol izleneceğine yönelik ilgili aşamaları sizinle paylaşacağız.

Tik tok ülkemizde bir anda popülerliğe ulaşan ve kitlesini de her geçen gün genişleten uygulamalar arasındaki yerini almış durumdadır. Hal böyle olunca da uygulama kendi içerisinde sürekli olacak şekilde güncelleme alırken hataların bazıları da yaşanabilmektedir. Örneğin bir çok kullanıcı Tik tok numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum demektedir.

Yeni numarasını sisteme dahil etmek isteyen kişilerin böyle bir problem sonrasında yapılması gereken işlem detaylarını beraber gözden geçireceğiz. Aslında sorun için hesap yönetimi alanına girerek iletişim bilgilerinden işlem sağlayabilirsiniz. Lakin kod eski numaraya gittiğinden dolayı bir çok kullanıcı müdahale de bulunamamaktadır.

Tik tok numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum

Tik tok numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum

Tik tok eski numaramı kaldıramıyorum diyorsanız çok fazla üzüntü içerisine girmemenizi tavsiye ediyoruz. Yapacağınız anlık panik sizin hesabınızı silmenize kadar götürebilir. O yüzden her konuda yapmış olduğunuz araştırmalar gibi bu konuda da araştırma içerisine girebilirsiniz.

İlk olarak tik tok profilinize gelip sağ üst alanda bulunan (…) çizgili bölüme tıklayın. Buraya girişinizi yaptıktan sonra gelen ekranda da ‘’Hesap yönetimi’’ alanına giriş gerçekleştirin. Hesap yönetimi alanında karşınıza gelmiş olan sayfa da İletişim numarası; kısmına tıkladığınızda otomatik olarak sizi kod gönderme ekranına yönlendirilecektir. Kod eski numaranıza gönderileceği içinde değişim işlemleri askıda kalacaktır.

Şuan da ben de tam bundan dolayı değiştiremiyorum dediğinizi duyar gibiyim. Normalde bizim genel tavsiyemiz numara değiştirmeden önce tüm sistemlerden numaranızın güncellenmesidir. Ancak sizin buna fırsatınız olmadıysa o ayrı bir durumdur. Şimdi sisteme dahil edilecek ayarları nasıl devreye koyacağınıza bakalım.

Tik tok numara değiştirdim eskiyi kaldıramıyorum

Tik tok numara değiştirdim eskiyi kaldıramıyorum problemiyle ilgili olarak tik tok yetkilileriyle iletişime geçilmesi gerekiyor. Yetkili kişilerle iletişime geçilebilmesi gereklidir. Mail adresinize giriş yaptıktan sonra alıcı bölümüne feedback@tiktok.com adresi üzerinden tik tok yetkililerine durumu bildirebilirsiniz.

Bu mail adresinin dışında info@tiktok.com adresini de ekleyip o şekilde gönderim sağlayabilirsiniz. Yetkililer kontrolleri sağladığında sizlere geri dönüş yapacaklardır. Bu hususta sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here