Paylaş

Tik tok nedir nasıl kullanılır ne işe yarar ? Yeni video paylaşım uygulaması olan tik tok hakkında bilmeniz gerekenleri yazımıza konu almış bulunuyoruz.

Musical.ly uygulaması herkes tarafından oldukça beğeni almıştı. Kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bu uygulama ile Tik tok uygulaması bir araya gelerek birleşti. İnstagram ve facebook uygulamalarında gezinti sağlamış olduğumuz sırada bir çok kişinin videolarını görebilmemiz mümkündür. Dublaj şeklinde videoların her geçen gün çoğalmasında ki tek neden tik tok uygulamasının var olmasıyla alakalıdır. Uygulama kısa zaman dilimi içerisinde 300 milyon kullanıcıya ulaşmış durumdadır. Her geçen gün de bu sayı oranı artmaktadır. Durum böyle olunca da biz de değerli makale okurlarımıza tik tok uygulamasıyla alakalı merak edilen ne varsa bunları ele almaya başladık. Tik tok nedir?, Tik tok nasıl kullanılır? Bu ve benzeri tüm merak edilenleri yazımızda ele alacağız. Video paylaşımı sağlanan uygulama içerisinde neler yapabildiğinize ilişkin bilgileri sizlere aktarıyor olacağız.

Tik tok nedir nasıl kullanılır ne işe yarar

Tik tok nedir, tik tok ne işe yarar, tik tok nasıl bir uygulama, tik tok üye olsam ne olur, tik tok uygulaması ücretli mi?, tik tok merak ediyorum ama indirme de endişeliyim, tik tok uygulamasını indirirsem sorun olur mu? Gibi düşünceleri bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü uygulama her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Tik tok hesabına kayıt olan bir kişi video izlemekten dolayı artık kendini alamamaktadır. İzlediği komik videolar karşısında çıkmak istemeyeceğinizden eminiz.

Tik tok nedir

Tik tok nedir? Diye merak eden kullanıcılarımız için popüler bir video paylaşım platformu diyebiliriz. 15 Saniyelik videolara popüler ses kayıtlarını ekleyerek videoyu eğlenceli bir hale getirip kullanmanıza imkan sağlayan bir uygulamadır. Uygulama Musical.ly sahibi tarafından 1 milyon dolar karşılığında satın alınarak Musical.ly hesabıyla birleştirildikten sonra daha aktif hale gelmiş durumdadır.

Tik tok nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, tik tok, tik tok nedir, tik tok ne işe yarar, tik tok nasıl kullanılır, tik tok ne demek

Videolara efekt ve ses kayıtlarını yine aynı şekilde uygulama içerisinde ekleyebiliyorsunuz. Tik tok ücretli mi? Diye merak edenler olmaktadır. Uygulama tamamen ücretsiz olarak yüklenebilmektedir.

Uygulama yeni kişileri fenomen etme yolunda hızlı derece de ilerleme katetmektedir. Tamamen video içeriklerinin paylaşımı sağladığı bir platform oluşundan dolayı herkesin kullanımını sağlanacağı gözlemlenmektedir. Nasıl kullanıldığı ise play store ya da apple store hesaplarınıza girerek tik tok yazıp en başta gelen ikona tıklamanız yeterlidir.

Ardından uygulama telefonunuza inmiş olacaktır. Tik tok ile ilgili Tik tok nedir nasıl kullanılır ne işe yarar? Sorularınızın dışında farklı sorular varsa bunu yorumda bizlere belirtmeniz halinde o konuyla ilgili ya makale hazırlayacağız ya da yanıtını anında sizlere sunmuş olacağız.

 

Tik tok nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, tik tok, tik tok nedir, tik tok ne işe yarar, tik tok nasıl kullanılır, tik tok ne demek

Tik tok nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, tik tok, tik tok nedir, tik tok ne işe yarar, tik tok nasıl kullanılır, tik tok ne demek

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here