Paylaş

Tik tok mw videosu nedir oluşturma. Tik tok uygulaması videoya getirdiği yenilikle birlikte yeni özelliğiyle fotoğrafları da unutmadığını hatırlatmıştır.

Düet, dublaj, tepki videolarıyla beraber bir anda ülkemizde de en çok konuşulan sosyal medya ağından birisi haline gelmiştir. Tamamen kendimize özgü içeriklerin çekilip paylaşım sağlandığı platform üzerinde fotoğraf paylaşımının olmaması üzüyordu. Ama artık video çekim alanına getirilen MW özelliğiyle birlikte mevcuttaki fotoğraflarınızı da kullanmanıza imkan sağlanmıştır. Fotoğraflarınızı yine normal şekilde değil de video haline getirerek paylaşabiliyorsunuz. Fakat tik tok bu durumu öyle bir ayarlamış ki fotoğraflardan video yapmak isteyenler artık farklı bir programa ihtiyaç duymayacaktır. Elinizdeki mevcut fotoğraflarınızı video haline getirip paylaşımlarını sağlayabilirsiniz. Sadece tik tok uygulamasında değil diğer sosyal medya ağlarında da paylaşımlarınızı yayınlayabilirsiniz. MW videolarının nasıl hazırlanacağını fotoğrafların nereden ekleneceğine dair tüm işlemleri yazımızda sunduk.

Tik tok mw videosu nedir oluşturma

Tik tok mw nedir, tik tok mw videosu nasıl çekilir, tik tok mw videosu ne işe yarıyor, tik tok mw videosu oluşturamıyorum, tik tok mw videosu nasıl oluşturulur, tik tok mw ne demek, tik tok video alanına gelen mw hakkında merak edilenlerin tamamını yazımızda anlatacağız. Tik tok denince akla artık doğrudan video gelmektedir. Fotoğrafla alakalı bir bilgilendirme uzaktan bile geçmiyordu. Ama MW ile beraber bundan sonra tik tok videolarınıza fotoğraflarınızı da dahil edebilirsiniz. Üstelik bu alanda fotoğraflarda video oluşturmak iste daha zevkli hale gelmektedir.

Tik tok MW videosu nasıl oluşturulur

Eminim sizlerde günlük hayatta çektiğiniz videoların fotoğraf haline getirip o resimlerin videoda daha güzel görülebilmesi için çeşitli programlarla uğraşıyorduk. Tik tokun bu getirdiği özellikle beraber artık hiçbir uğraş vermeden MW alanına girerek fotoğraflarımızı ekleyip ilgili videomuzu yayınlıyabilirsiniz.

Tik tok mw videosu nedir oluşturma, tik tok mw nedir, tik tok mw oluşturma, tik tok mw ne işe yarar, tik tok mw nasıl oluşturulur, tik tok mw oluşturamıyorum
  • Bu alana girişimizin sağlanabilmesi için uygulamanın içerisine girdikten sonra orta alanda bulunan (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Eskiden video bağlantısı gelirken artık alt alanda video ve MW yazısını göreceksiniz.
  • MW alanına girdikten sonra burada üst alanda çeşitli bağlantıların olduğu alana yönlendirileceksiniz.
  • Görseller içerisinde hangisiyle oluşturmak istiyorsanız yana kaydırarak tek tek bakıp durabilirsiniz.
  • Üst alanda kaç fotoğraf koyulacağı ise sizlerle paylaşılmıştır.
  • Başlayalım bölümüne tıkladıktan sonra galeri alanına yönlendirilip oradan fotoğraflarınızı seçiyoruz.
  • Ardından tamam diyerek videonuzun oluşturulması hazır hale gelecektir.
TAVSİYE YAZI: Tik tok bildirimleri ekrana düşmüyor

Tik tok mw videosu nedir oluşturma isteyenler için yukarıdaki işlemleri sağlaması yeterlidir. Tik tok uygulamasıyla alakalı farklı sormak istediğiniz bir şey varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Tik tok mw videosu nedir oluşturma, tik tok mw nedir, tik tok mw oluşturma, tik tok mw ne işe yarar, tik tok mw nasıl oluşturulur, tik tok mw oluşturamıyorum
Tik tok mw videosu nedir oluşturma, tik tok mw nedir, tik tok mw oluşturma, tik tok mw ne işe yarar, tik tok mw nasıl oluşturulur, tik tok mw oluşturamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here