Paylaş

Tik tok mw videosu bende yok çıkmıyor. Tik tok uygulamasına eklenen mw alanı sizin hesabınızda görünmüyorsa neden ve çözümüne bakacağız.

Fotoğraf paylaşımının hiç olmadığı tik tok uygulamasına getirilen yenilikle beraber artık fotoğraflarınızdan video oluşturması sağlayabiliyorsunuz. Üstelik resimlerinizle oluşturulan videonun arka alanındaki müziği yine siz kendiniz belirliyorsunuz. MW alanına getirilen farklılıklarla birlikte daha fotoğraflarınızı farklı tonlamalarda videonuzun oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Tik tok son zamanların en gözde platformlardan biri haline gelmiştir. Ancak uygulamada sadece video paylaşımının olması çoğu fotoğraf çeken kullanıcıları soğutuyordu. Lakin yeni gelen MW özelliğiyle birlikte artık elinizde beğendiğiniz fotoğrafların da değerlendirebilirsiniz. Bu değerlendirmeyi devreye alabilmeniz için ise uygulamanın içerisine giriyoruz. (+) bölümüne tıkladığınızda gelen ekranda videonun hemen sağında MW yazması gerekiyor. Zaten bu alanı gören kişiler uygulamada özelliği kullanmaya başladılar. Göremeyenler ise özellikten mahrum kalmak istemediklerinden dolayı neden dolayı görünmediğini bilmek istemektedir. O yüzden birlikte incelemelerimizi tamamlayıp sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Tik tok mw videosu bende yok çıkmıyor

Tik tok mw videosu nerede, tik tok mw alanı bende görünmüyor, tik tok mw bende gelmiyor, tik tok mw yok, tik tok mw görünmüyor, tik tok mw gözükmüyor, tik tok mw bulamıyorum, tik tok mw bölümünü geri getirmem için ne yapmalıyım. Uygulamaya yeni dahil edilen MW alanının sizin kendi hesabınızda olmama nedenlerine birlikte bakacağız. Bu sayede hem özelliğin getirilmesine imkan sağlarken hem de sizin hesabınızda neden olmadığını öğrenmiş olacağız.

Tik tok mw videosunu bulamıyorum

Sosyal medya uygulamalarında topluluk kuralları her şeyden önde gelmektedir. Başka birinin rahatsızlığını hiçbir uygulama kabul etmemektedir. Böyle durumlarda eskiden direk kapatılmaya gidiliyorken şuan da kapatılmaya gidilmiyor. Kısıtlama getirilerek çoğu özelliğin kullanılması kısıtlanmaya başlamaktadır.

Tik tok mw videosu bende yok çıkmıyor, tik tok mw nerede, tik tok mw yok, tik tok mw görünmüyor, tik tok mw neden yok, tik tok mw gözükmüyor
  • Yukarıda belirttiğimiz şartlar tik tok uygulaması içinde geçerlidir.
  • Yani hesaba kısıtlama geldiğinden dolayı yeni gelen özelliklerden yararlanamayabilirsiniz.
  • MW alanının da sizin hesabınıza gelmeme nedenlerinden birisi de budur. Eğer kısıtlama alacak bir işlem yapmadıysanız bu durumda uygulama güncel olmayabilir.
  • Play store ya da Apple store alanına girerek Tik tok yazıp arama işlemlerimizi gerçekleştirelim.
  • Güncelleme işlemleri bittikten sonra tekrar uygulamaya girerek denemenizi sağlayalım.
  • Olmaz ise farklı telefondan kendi hesabınıza girmeniz de fayda var.
  • Uygulamayla ilgili sorun varsa bunun için tik tok yetkililerine sorunu iletmeniz gereklidir.
Tik tok mw videosu bende yok çıkmıyor, tik tok mw nerede, tik tok mw yok, tik tok mw görünmüyor, tik tok mw neden yok, tik tok mw gözükmüyor

Tik tok mw videosu bende yok çıkmıyor problemiyle ilgili yapmanız gerekenleri anlattığımız şekilde işleme koyabilirsiniz. Bu sayede sorun tik tok yetkilileri tarafından da incelemesi sağlanacaktır. Sormak istedikleriniz varsa bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here