Paylaş

Tik tok mobil verimi çok harcıyor bitiriyor. Tik tok internetimi çok yiyor diyenlere özel ne gibi önlemler alabileceğinizi yazı içerisinde paylaşacağız.

Son zamanların en gözde, en popüler ve en çok indirilen sosyal medya uygulamalarından birisi olan Tik tok uygulaması oldukça fazla internet harcanmaktadır. Kullanıcılar mobil verilerinden giriş sağladıktan sonra hemen internetin bittiğine dair bilgi vermektedir. Öncelikle tik tok uygulaması video paylaşım merkezi olmasından ötürü videoların interneti çok götürdüğünü belirtebiliriz. Uygulamaya girişinizi genel olarak wifiye bağlıyken sağlayan kullanıcı kitlesi oldukça fazladır. Ancak tik tok uygulamasında da diğer uygulamalarda olduğu gibi hatırlatma özelliği bu uygulama da faal şekilde yer almaktadır. İnternetin bitmemesine ilişkin yapacağını önlemlerle ilgili kısaca bilgi aktararak bundan sonraki gezintilerinizi bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Tik tok mobil verimi çok harcıyor bitiriyor

Tik tok mobil verimi yiyor, tik tok internetimi bitiyor, tik tok interneti hemen bitiriyor, tik tok mobil internetimi hemen bitirmesin, tik tok internetimin bitmemesi için ne yapmalıyım, tik tok internetimin bitmemesi için önlem olarak ne yapmam gerekiyor. Normal koşullarda sırf bu sorundan ötürü tik tok uygulamasına giriş yapmamanıza gerek bulunmamaktadır. Tik tok hesabında hatırlatma alanına hatırlatma koyarak işlem ilerletmesi sağlayabilirsiniz. Nelerin nasıl ilerleneceğinin tam detayı yazı içerisinde.

Tik tok internetimi bitiriyor

Hatırlatmayı dijital refah alanından koyabiliyorsunuz. Tik tok giriş yaparak profile gelip oradan ayarlar alanına girerek bu kısımdan hatırlatma koyabiliyorsunuz fakat burası 2 saatlik bir dilim o süre dilimi içinde internetiniz çok azalacaktır.

Tik tok mobil verimi çok harcıyor, tik tok internetimi yiyor, tik tok internetimi harcıyor, tik tok mobil internetimi bitiriyor, tik tok mobil internetim hemen bitiyor, tik tok internetimi çok götürüyor

Uygulama da mesajlaşma faal olmasından ötürü mesajlaşma içerisine kişilerle giriş yapabilirsiniz. Kendi profil alanınıza nitekim o şekilde. Burada alınabilecek en güzel önlem eğer internet bağlantınız çok az ise bu durumda wifi bağlantısına bağlanmadan uygulamaya girmemektedir. Ancak yine de girmek istiyorsanız videoların paylaşımını gerçekleştirilen ekranda olmamanız da fayda bulunmaktadır.

Her video izlenme sonrasında internet bağlantınız daha da bitecektir. Bu sadece tik tok için değil, youtube, instagram, twitter ve facebook uygulamaları içinde geçerli olan bir işlemdir. Veri bağlantınızın kontrolünü sağlamak tamamen sizin elinizde olan bir işlem detayıdır.

Tik tok mobil verimi çok harcıyor belirtildiği gibi mobil veriniz ile çok sıklıkla video alanına giriş yapmadığınız sürece uygulamada mesaj alışverişinde bulunabilirsiniz. Ya da wifi olan bir alanı bekleyerek oradan bağlanıp gezintilere devam edebilirsiniz.

Tavsiye olarak Tik tok stabil olmayan bağlantı diyor konumuza göz gezdirebilirsiniz.

Tik tok mobil verimi çok harcıyor, tik tok internetimi yiyor, tik tok internetimi harcıyor, tik tok mobil internetimi bitiriyor, tik tok mobil internetim hemen bitiyor, tik tok internetimi çok götürüyorTik tok mobil verimi çok harcıyor, tik tok internetimi yiyor, tik tok internetimi harcıyor, tik tok mobil internetimi bitiriyor, tik tok mobil internetim hemen bitiyor, tik tok internetimi çok götürüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here