Paylaş

Tik tok mesajı üste iğneleme nerede. Tik tok hesabında mesajlaştığınız kişinin en üst alanda görünmesini istiyorsanız detaylar yazımızda bulunmaktadır.

Dublaj ve düet videolarının yoğun bir şekilde paylaşım sağlandığı tik tok uygulamasında mesajlaşma içeriği biraz farklı ilerlemektedir. Kişilerin birbirlerini takip etmeden bir mesajın karşı tarafa ulaşması imkansız bir hala almaktadır. Eğer takip ettiğiniz kişi arkadaşınızsa bunu kolay bir şekilde aşabilirsiniz. Değilse de yorum yöntemi ile o kişinin mesaj alanına bakmasını ya da kısa süreli sizi takip etmesini isteyebilirsiniz. Tik tok hesabında takip ettiğiniz ve sohbet ettiğiniz kişi sayısı fazla ise bu durumda önem verdiğiniz kişinin sohbet kısmında en üst sırada olmasını sağlayabilirsiniz. Tik tok yeni yeni yaygınlaşan bir uygulama olduğu için kullanıcıların birçoğu da henüz tüm özelliklerini öğrenebilmiş değildir. Biz de hazırlanan yazılarla birlikte uygulamaya daha hızlı bir şekilde alışabilmek imkan sağlamaktayız. Mesaj alanında mesajlaştığınız kişiyi en üste sabitlemek için belirttiğimiz ayarları işleme almanız yeterlidir.

Tik tok mesajı üste iğneleme nerede

Tik tok mesajı üste sabitleme, tik tok mesajı sabitleme, tik tok mesajı iğneleme, tik tok mesajı iğnelemeyi bulamıyorum, tik tok mesaj üste gözüksün, tik tok kişiyi üste sabitleme nereden yapılıyor, tik tok üste iğneleme işlemi. Tik tok mesajlaşma alanı henüz daha tam anlamıyla gelişmiş olduğunu söyleyemeyiz. Bu alana ilerleyen dönemlerde bir çok yeniliklerin gelebileceğini söyleyebilmek mümkündür. Ama yine de uygulama içerisinde mesajlaşma içerisine giren kişi sayısı hiçte az değildir.

Tik tok mesajı sabitleme

Mesajlaştığınız kişiler fazla ve siz sabit bir kişiyle sürekli mesajlaşma içerisindeyseniz bu durumda onu mesaj alanında aramak yerine kişiyi sohbet alanına sabitlemek en doğru işlemlerden biri haline gelecektir.

Tik tok mesajı üste iğneleme nerede, tik tok mesajı iğneleme, tik tok üste iğneleme, tik tok mesajı sabitleme, tik tok mesaj üste gözüksün, tik tok mesaj iğneleme nereden yapılır

  • Tik tok sohbeti üste iğneleyebilmek içinde uygulama içerisine giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Sonrasında mesaj alanına geliyoruz. Geldiğimiz ekranda sohbetini üste iğnelemek istediğiniz kişinin üzerine tıklıyoruz.
  • Ardından da üst tarafta bulunan (…) kısma tıklıyoruz.
  • Size sunulan seçenekler içerisinde ‘’Üste iğnele’’ adı altında bir bilgi gelecektir.
  • Üste iğnele dediğiniz taktirde o kişinin mesajlaşma alanı en üst sırada yer alacaktır.

Yaptığınız işlemlerle birlikte artık tik tok mesaj bölümüne giriş yaptığınızda mesajını üste iğnelediğiniz kişinin profilini en üst alanda gözükecektir. Tik tok mesajı üste iğneleme nerede sorusunun yanıtını da bu sayede sizlere vermiş bulunuyoruz.

Tik tok mesajı üste iğneleme nerede, tik tok mesajı iğneleme, tik tok üste iğneleme, tik tok mesajı sabitleme, tik tok mesaj üste gözüksün, tik tok mesaj iğneleme nereden yapılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here