Paylaş

Tik tok mesaj gönderemiyorum gitmiyor. Tik tok hesabında biriyle iletişime geçebilmek için mesaj gönderme isteğiniz başarısız ise nedeni yazımızda.

Ülkemizde oldukça sevilen tik tok uygulamasının kitle sayısında her geçen gün artış sağlanmaktadır. Tam anlamıyla video paylaşım merkezi haline gelen uygulama da bunu kendisi desteklemektedir. Ne normal şekilde ne de mesaj alanında karşı tarafa mesaj gönderimine izin verilmemektedir. Ama ilerleyen dönemlerde bir güncelleme getirilmesi durumunda mesaj gönderimlerinde fotoğraf gönderimi aktif hale gelebilir. Tik tok içerisinde barındırdığı özellikler ve izlediği politikaya bakıldığında ise diğer uygulamalardan çok daha farklı bir uygulamadır. Tik tok hesabında 1000 takipçi yapmadan canlı yayına geçiş sağlayamıyorsunuz. Mesaj bölümünde de farklı bir kural bulundurmaktadır. Tik tok hesabında şayet karşılıklı birbirinizi takip etmiyorsanız mesaj gönderimleri ne yazık ki başarısız olmaktadır. Karşılıklı takip varken dahi mesaj alışverişinde sorun varsa bunun nedenlerine de birlikte bakacağız.

Tik tok mesaj gönderemiyorum gitmiyor

Tik tok mesaj gönderemiyorum, tik tok mesaj bölümü çalışmıyor, tik tok mesajlaşma yapamıyorum, tik tok mesaj gitmiyor, tik tok mesaj yollanmıyor, tik tok mesajı yolluyorum çarpı işareti geliyor, tik tok mesajını gönderebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Sosyal medya uygulamaları her ne kadar içerik paylaşım uygulamaları olsa da bu platformlar üzerinden birbirleriyle iletişime geçen milyonlarca kullanıcı olduğunu da belirtebilirsiniz.

Tik tok mesaj yollanmıyor

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tik tok hesabında birine mesajınızın ulaşmasını istiyorsanız hem sizin onu takip etmeniz gerekiyor hem de onun sizi takip etmesi gerekiyor. Yani karşılıklı takibin olmadığı durumlarda mesaj gönderimlerinde çarpı işaretine düşmektedir.

Tik tok mesaj gönderemiyorum gitmiyor, tik tok mesaj gönderemiyorum, tik tok mesaj yollanmıyor, tik tok mesaj gitmiyor, tik tok mesaj gönderme başarısız, tik tok mesaj neden gitmiyor

Karşılıklı takip varken bile mesaj gönderim işlemleri aşamasında sorun meydana geliyorsa internet bağlantısını kontrol etmelisiniz. Mobilden bağlıyken wifiye, wifiden bağlıyken mobile bağlanarak işlem sağlayabilirsiniz.

  • Karşı tarafında bağlantısında sorun olup olmadığını test ettikten sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Başka bir telefondan hesabınıza girerek gönderme yapabilirsiniz.
  • Son olarak karşı tarafın sizi engellemiş olma ihtimalini düşünerek profilini ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz.

Yapılan kontrollerde genel olarak takip etmediğinizden dolayı gönderilmiyor olsa da diğer ayarlarından gözden geçirilmesi sorunu giderecek etkenler arasında yer alacaktır. Sormak isteklerinizi yorumdan bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here