Paylaş

Tik tok mesaj gelmiyor alamıyorum. Uygulamayı indirdikten sonra takipçiler artmasına rağmen mesaj gelmiyor ise açma ayarlarını nasıl sağlayacağınız haberimizde.

Bir çok sosyal medya uygulamalarında oluşan sorun tik tok kullanıcılarının da rast gelinmektedir. Sosyal medya uygulamaları hem paylaşım sağlanabilen hem de iletişim kurmamıza yardımcı olmamıza aracı olan platformlardır. Biriyle konuşamadığınız anlarda o kişiye karşı düşüncelerinizi yazı olarak mesaj yöntemi ile verebiliyorsunuz. Yorum ve beğeniler tamamen paylaşılan görsellere atılan güzelliklerdir. Bunları herkes görebilir ancak özel bir bilginin kimsenin görmesini istemediğimiz anlarda mesaj göndermeye başvurmaktayız. Tik tok hesap kullanıcıları paylaştıkları videolara, yorum atıldığı, beğeni geldiği ve takipçisinin artmasına rağmen bir türlü kendisine mesaj gönderilmediğini dile getirmektedir. İşte bu alanda kontrol edilmesi gerekenleri araştırarak sorununuzu çözüme kavuşturacağız. Bana kimler mesaj gönderebilir alanına erişim gerçekleştirerek buradaki ayarları aktif hale getirdikten sonra hala daha sorun yaşanmaya devam ederse onun için de yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Tik tok mesaj gelmiyor alamıyorum

Tik tok mesaj alamıyorum, tik tok bana mesaj gelmiyor, tik tok bana neden mesaj gönderilmiyor, tik tok kimse mesaj atmıyor, tik tok kimseden mesaj gelmiyor, tik tok mesaj gelmeme sebebi ne olabilir, tik tok bana kimler mesaj gönderebilir açma. Bazı ayarlar aktif edilmediği süre içerisinde sorun yaşanılma meydana gelebilir. O sorunların bir tanesi de sizlere mesaj gelmemesi ise ayarlar sonucunda yaşanan aksaklık giderilmiş olacaktır.

Tik tok mesaj neden gelmiyor

Bana kimler mesaj gönderebilir alanından mesaj almayı kapalı konuma getirmeniz halinde kimse size mesaj gönderimi sağlayamaz. Ve sizler de mesaj alımı yapamazsınız. Mesajların tekrar faal bir şekilde gönderilebilmesi için tik tok uygulamasına girerek profil alanına geliyoruz.

Tik tok mesaj gelmiyor alamıyorum, tik tok mesaj gelmiyor, tik tok mesaj alamıyorum, tik tok mesaj açma, tik tok mesaj kontrolleri, tik tok mesaj neden gelmiyor

Profil alanına geldikten sonra sağ üst alanda bulunan üç çizgili bölüme tıklayıp oradan da ”Ayarlar” bölümüne girmiş olacaksınız. Gizlilik ayarları girdikten sonra burada bulunan ”Bana kimler mesaj gönderebilir” yazısına tıklayarak ”Arkadaşlar” demeniz yeterlidir.

  1. Yapılan ayarlar sonrasında sorununuz giderilmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.
  2. Onun dışında telefonu bir kere kapatıp tekrar açarak başka bir telefon var ise o telefondan kendi hesabınıza giriş yaparak gelen kutusuna bakmanız da fayda bulunmaktadır.
  3. Ele alınan bu ayarlar sonrasında karşılaşılan sorun ortadan kalkacaktır.

Tik tok mesaj gelmiyor alamıyorum, tik tok mesaj gelmiyor, tik tok mesaj alamıyorum, tik tok mesaj açma, tik tok mesaj kontrolleri, tik tok mesaj neden gelmiyorTik tok mesaj gelmiyor alamıyorum, tik tok mesaj gelmiyor, tik tok mesaj alamıyorum, tik tok mesaj açma, tik tok mesaj kontrolleri, tik tok mesaj neden gelmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here