Paylaş

Tik tok mesaj gelmesin istemiyorum. Yeni uygulama tik tok hesabında mesaj gelmesini kapatmak istiyorsanız eğer sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Kullanıcısının her geçen gün artmış olduğu tik tok hesabı yakın zaman içerisinde herkesin diline düşmüş durumdadır. Dublaj şeklinde videoların gerek facebook uygulamasında gerek ise instagram uygulamalarında paylaşılması sonrasında herkes merak edip uygulamayı indirmektedir. Tik tok hesaplarıyla alakalı merak edilenleri sizlere paylaşıyor ve paylaşmaya da devam etmekteyiz. Hesaba üye olan kişiler kullanımı ve gelen videoların izlenmesi sonucunda daha fazla kullanım gerçekleştirmeye başladılar. Hal böyle olunca takipçi kitlenizin de her geçen gün artışı söz konusu olmaktadır. Videoların beğenilmesi takipçilerin artmasına sebebiyet verecektir. Tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi tik tok hesaplarında da mesajlaşma oldukça yaygındır. Sizi tanımak isteyen, sizinle iletişime geçmek isteyen kullanıcılar sizlere mesaj göndermektedir. Gönderilen mesajlardan rahatsız olan kullanıcılar ise gelen mesajların önüne geçmek ve mesaj almamak istemektedir. Mesajların nereden kapatılacağına ise birlikte göz atıp artık mesaj gelmemesini sağlayacağız.

Tik tok mesaj gelmesin istemiyorum

Tik tok mesaj gelmesin, tik tok bana mesaj gönderilmesin, tik tok mesaj almak istemiyorum, tik tok gelen mesajları kapatmak istiyorum, tik tok mesajlar nereden kapatılır, tik tok mesaj ayarları nerede, tik tok mesajları kapatmak için ne yapmalıyım. Uygulama yeni bir uygulama olduğu için hesaba dair bir çok konunun ayarları bilinmemektedir. Durum böyle olunca da bizde bunun önüne geçebilmek adına tüm araştırmalarımızı sizler için hızlı bir şekilde sağlamaktayız.

Tik tok mesaj gönderilmesin

Gelen mesajlar belli bir aşamadan sonra canınızı sıkmaya başlarsa bunun önüne geçebilmek sizin elinizde olan bir işlemdir. Bütün sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi tik tok uygulamasında da gelen mesajların önüne geçilebilmektedir.

Tik tok mesaj gelmesin istemiyorum, tik tok mesaj gelmesin, tik tok mesaj kapatmak, tik tok mesaj istemiyorum, tik tok mesaj gönderilmesin, tik tok mesaj ayarı

  • Tarafınıza mesaj gönderilmesin istiyorsanız ilk olarak tik tok uygulamasını açıyoruz.
  • Sonrasında profil ekranına gelerek sağ üst bölümde yer alan (…) butona tıklıyoruz.
  • Ayarlar kısmına giriş işlemi sağlamış olacaksınız. Gelen ayarlar içerisinde ”Gizlilik ayarları” kısmına erişim sağlıyoruz.
  • Burada var olan seçenekler içerisinde ”Bana kimler mesaj gönderebilir” alanına giriş yapıyoruz.
  • Arkadaşlar olarak işaretli olan kısmı ”Kapalı” yapmanız durumunda bundan sonraki süre içerisinde sizlere mesaj gönderimi sağlanmayacaktır.

Tik tok mesaj gelmesin istemiyorum, tik tok mesaj gelmesin, tik tok mesaj kapatmak, tik tok mesaj istemiyorum, tik tok mesaj gönderilmesin, tik tok mesaj ayarıTik tok mesaj gelmesin istemiyorum, tik tok mesaj gelmesin, tik tok mesaj kapatmak, tik tok mesaj istemiyorum, tik tok mesaj gönderilmesin, tik tok mesaj ayarı

Tik tok hesabında gönderilen mesajların artık gelmesini istemeyenler için Tik tok mesaj gelmesin istemiyorum konuyu araştırdık. Ve bahsedilen ayarlar sonrasında sorununuzun giderilmesi mümkün olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here